Головна сторінка Компанія Історія компанії

Історія компанії


1997

Українська страхова компанія «Княжа» була заснована в 1997 році в м. Рівне, як регіональна страхова компанія.

1998

УСК «Княжа» стала членом Ліги страхових організацій України.

1999

Компанія отримала статус асоційованого члена Моторного (транспортного) страхового бюро України та стала членом Асоціації «Українське медичне страхове бюро».

2001

Компанія почала працювати на загальнонаціональному страховому ринку і відкрила свої відділення в більшості обласних центрів України.

2004

Головний офіс УСК «Княжа» переїхав до Києва. Компанія продовжує працювати над розвитком регіональної мережі. Відкрито вже 28 регіональних відділень по всій Україні.
 

2005

УСК «Княжа» стала повноправним членом Моторного (транспортного) страхового бюро України і цей титул дозволив вийти на ринок продажів полісів «Зелена карта».

WienerStadtischeVersiherung AG, найбільша страхова компанія Австрії, придбала контрольний пакет акцій УСК «Княжа» і, таким чином, компанія стала частиною потужної міжнародної страхової групи – ViennaInsuranceGroup.

У результаті ефективної роботи в 2005 році компанія нагороджена престижною національної професійною премією «Український Фінансовий Олімп» у номінації «Розробка і реалізація зразкової стратегії розвитку сучасної страхової компанії».

2007

Компанія стала лауреатом професійного конкурсу «Банк і страхова компанія: надійне партнерство» у номінації «Кращі умови страхування для корпоративних клієнтів банку».

2009

Мажоритарний акціонер WienerStadtischeVersiherung AG збільшив свою частку в компанії до 99,99%.

У вересні 2009 року компанія була перейменована в Приватне акціонерне товариство «Українська Страхова Компанія «Княжа ВієннаІншуранс Груп».

УСК «Княжа ВієннаІншуранс Груп» увійшла до числа ТОП-5 страховиків в сегментах ОСАГО і «Зелена картка».

2011

Статутний капітал компанії збільшено до 88,7 млн. грн.

Згідно зі статистикою Моторного (транспортного) страхового бюро України УСК «Княжа ВієннаІншуранс Груп» стала страховиком № 1 в сегменті «Зелена карта».

2012

Акціонерами компанії призначений новий склад Правління, перед яким поставлено завдання якісного розвитку компанії і зростання її бізнесу.


2013

УСК «Княжа ВієннаІншуранс Груп» є стабільною страховою компанією з сильним акціонером ViennaInsuranceGroup, – страхової групи №1 в Центральній та Східній Європі, –  яка забезпечує фінансову стабільність своїх дочірніх компаній.
У 2012 році міжнародне рейтингове агентство "Standard &Poor's" підтвердило відмінний рейтинг ViennaInsuranceGroup: «А+» зі стабільним прогнозом.

Компанія має надійну програму облігаторного перестрахування завдяки співпраці з відомими перестрахувальними компаніями з усього світу, включаючи власного перестрахувальника ViennaInsuranceGroup –компанію VIG Re.

У березні 2013 року Українське рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» оновило рейтинг фінансової стійкості УСК «Княжа ViennaInsuranceGroup» на рівні «uaAA+», що говорить про дуже високу фінансову стійкість в порівнянні з іншими українськими страховиками.

УСК «Княжа ВієннаІншуранс Груп» представлена ​​в кожному регіоні України, і має сильну регіональну мережу: 26 дирекцій, більше 200 регіональних центрів і більше 900 агентів.

УСК «Княжа ВієннаІншуранс Груп» має 30 ліцензій на обов'язкове і добровільне страхування. Компанія надає своїм клієнтам різні страхові продукти і відмінний сервіс по всій Україні (кваліфіковані продавці-консультанти, цілодобовий Call-центр, власні відділи врегулювання страхових подій в кожному регіоні).


2014

Компанія продовжує динамічно розвиватися. Статутний фонд за рік збільшився на 10 млн. грн. до 98,7 млн. грн., а страхові резерви на початку року становили 137,6 млн. грн., а вже наприкінці 157,4 млн. грн.
На ринку ОСЦПВ Компанія посіла 6 місте (за даними Insurance Top).


2015

Компанія посіла перше місце в рейтингу надійності страхових компаній від Forbes.

Введено в дію мобільний додаток за допомогою якого клієнти отримали доступ до процесу врегулювання страхової справи та можливість розрахунку та замовлення полісів з автострахування.

Впроваджено систему прискореної виплати за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ) автовласників, яка передбачає страхове відшкодування за 3 робочі дні. Експрес врегулювання справи здійснюється за умови оформлення ДТП за Європротоколом.

Відкрито Центр врегулювання страхових випадків, співробітники якого проводять весь комплекс заходів, направлених на відшкодування наслідків страхової події. Кожен клієнт отримує персонального менеджера, який надає консультацію, допомагає в оформленні необхідних документів, здійснює огляд об'єкту страхування, визначає розмір і порядок виплати страхового відшкодування.