Кар'єра


Кар'єра в «Княжа VIG»

Створення умов для розвитку працівників – одна з найважливіших задач керівників нашої Компанії.

Ми намагаємось створити таку атмосферу, яка, дійсно, була б позитивна для розкриття та розвитку потенціалу наших працівників. Працівники – самий цінний ресурс, інвестування в розвиток, підвищення професійної компетентності – результат успіху та процвітання нашої Компанії.

Ми дуже уважно відносимось до питань відбору персоналу у нашу Компанію. Для нас важливим являється не тільки володіння професійними знаннями, але, насамперед, рівень особистості кандидата: вміння досягати поставленої цілі, рівень прояву лідерських якостей, комунікативних здібностей, вміння мотивувати інших на досягнення результатів, активність, ініціативність та відповідальність у роботі.

Переваги роботи в «Княжа VIG»


  1. Доброзичлива атмосфера, що сприяє плідній праці працівників.
  2. Динамічний розвиток нашої Компанії, що відкриває можливість розкриття свого потенціалу та кар’єрного росту.
  3. Знайомство з прогресивним, 180-річним досвідом нашого акціонера Vienna Insurance Group та можливість його використання для вирішення робочих завдань свого підрозділу.
  4. Постійне самовдосконалення за рахунок того, що цінується інноваційність у роботі, оригінальність та нестандартність підходу до завдань.
  5. Можливість прийняти участь у семінарах, тренінгах, які проводить Компанія.
  6. Командна робота. Відчуття підтримки від колег.
  7. Налагоджені інформаційні комунікації між керівниками та підлеглими. Ви знаходитесь в єдино му інформаційному просторі, що допомагає Вам правильно спрямувати Ваші дії.
  8. Заробітна плата встановлюється згідно з умовами ринку, переглядається та відповідає професійним досягнення працівників.
  9. Відчуття захисту та турботи з боку Компанії: пільгове медичне страхування працівників, привітання з днем народження, народженням дитини та іншими важливими подіями у житті працівників.
  10. Можливість не тільки результативно працювати, але ще й відпочивати разом з колегами на корпоративних святах, які проходять у Компанії. 


Перелік та опис вакансій

Надіслати резюме