Інші партнери


EUREKA www.evrika.ua

Комфорт в спілкуванні – ось що важливо в подорожі будь-якого рівня - від «рюкзачних» до найдосвідченішого VIP-туру. Дзвонити рідним за кордону, ділитися враженнями з друзями, вирішувати ділові питання і навіть орієнтуватися на місцевості сьогодні допомагають туристичні сім-карти EUREKA.

EUREKA – це міжнародний зв'язок нового покоління від чеського оператора мобільного зв'язку Travel Telekommunikation sro

EUREKA – це комфортний роумінг європейського стандарту!

Мережа автосервісних центрів «АТЛ» www.atl.ua

АТЛ - повний спектр автомобільного обслуговування , національна мережа спеціалізованих магазинів та автосервісних станцій.

Автомагазини "АТЛ" пропонують широкий асортимент автомобільних аксесуарів, шин і дисків, акумуляторів, запасних частин і витратних матераілов, автохімії та автокосметики практично для всіх марок автомобілів.

Автосервісні станції спеціалізуються на оперативному ремонті будь-якої складності всіх марок автомобілів будь-якого року випуску за фіксованими цінами.

АТЛ - ексклюзивний партнер відомих світових брендів, що дозволяє пропонувати покупцям товари за спеціальними цінами.

В інтернет магазині www.atl.ua можна замовити товари on-line з доставкою.

АТЛ є також надійним партнером корпоративних клієнтів, здійснює комплексне обслуговування автогосподарств підприємств, організацій та установ.

http://www.atl.ua/

https://www.facebook.com/ATL.AutoService

Центральный офіс: Україна, 03134 м. Киев, ул. Симиренка, 36, корп.А, тел.: +38 044 458 58 40

info@atl.ua

ПрАТ СК «Юпітер Вієнна Іншуранс Груп» працює з 1999 року та є одним із перших операторів українського ринку страхування життя. Компанія володіє унікальним досвідом професійної діяльності  в сфері страхування  життя, пенсійного забезпечення, захисту доходів, резервування та накопичення коштів. Здійснює діяльність в формі добровільного страхування життя на підставі безстрокової ліцензії (Серія АВ № 499990  від 04.06.2010 року).

З 2004 року стратегічним акціонером компанії є Vienna Insurance Group - лідер страхового ринку Центральної та Східної Європи з історією понад 190 років.

Основні види страхування:
  • довгострокове страхування життя;
  • додаткове страхування на випадок втрати працездатності;
  • додаткове страхування на випадок діагностування хвороби та її хірургічного лікування;
  • страхування  життя позичальників кредитної установи.
м. Київ, вул. Золотоустівська, 10-12а, офіс 5
Тел.: +38 (044) 585 55 08,
Служба підтримки клієнтів та партнерів: 0 800 508 501
www.kniazha-life.com.uaBooking Health ™
 - найбільший і прозорий медичний туристичний сервіс в світі, на сайті якого представлені більш ніж 250 клінік в Австрії, Німеччині, Швейцарії та понад 700 000 медичних програм на вибір клієнта.

Наша мета - надати можливість пацієнтам з будь-якої точки світу самостійно в режимі онлайн підібрати клініку, яка пропонує оптимальну для них медичну програму, бачити вартість цієї програми і замовити її за найкращою ціною.

Наша місія - внести прозорість в ціноутворення на ринку медичного туризму.

Сайт: www.bookinghealth.ru

Телефон в Україні: +38044 360 35 97


Мережа аптек "Подорожник"
- це більше 150 аптек розташованих на території Західної України.Найбільша цінність – це люди, які звертаються у наші аптеки за кваліфікованим фармацевтичним обслуговуванням.

Мережа аптек “Подорожник” розширює не лише кількість наших  аптек, а й кількість наших партнерів, які для нас є важливими, адже саме з ними , ми з кожним днем стаємо кращими.

І саме нещодавно нашим ключовим партнером стала страхова компанія “Княжа”!

Ми максимально наближені до наших клієнтів, ми розуміємо їх потреби, ми щиро допомагаємо їм, надаючи якісні фармацевтичні послуги. Для нас важлива Ваша довіра! Ми пропонуємо якість сервісу, вдоволення наших клієнтів і лояльність наших працівників. Щоденно наші фахівці надають якісну фарм-опіку, пропонуючи нашим відвідувачам ліки найкращої якості, товари медичного призначення та косметичні засоби та вичерпну, корисну інформацію про них. Щодня ми вдосконалюємо якість обслуговування та прислухаємось до порад наших клієнтів. Ми прагнемо з кожним роком удосконалюватись, долати що разу вищі вершини, вчитись на своїх помилках та щодня наближатись до своєї основної мети – найкращий, безвідмовний, професійний сервіс. Наші працівники знають і люблять свою справу, а ми допомагаємо їм покращити свої знання.

Ми перші серед аптечних мереж почали надавати безкоштовну послугу для всіх наших клієнтів – фахове вимірювання артеріального тиску та проведення консультацій за правилами тонометрії. На сьогоднішній день ми володіємо найширшим, найактуальнішим асортиментом лікарських засобів, лікувальної косметики та медичних товарів. Ми гарантуємо високу якість нашого товару оскільки дотримуємось відповідних умов зберігання лікарських засобів та інших товарів та строго стежимо за їхнім терміном придатності.Партнери поважають та цінують нашу співпрацю з ними. Наша команда, прагне займати лідерські позиції на фармацевтичному ринку України, ми працюємо над собою, ми розвиваємось, і ми впевнені що все у нас вийде!!!


За адресою м.Київ, вул.Вадима Гетьмана, 1А відкрився сучасний медичний центр "Твій Лікар". Нове сучасне діагностичне та хірургічне обладнання, передові технології, висококваліфіковані фахівці за такими напрямками як гінекологія, урологія та андрологія, загальна хірургія, проктологія, флебологія, маммологія, дерматологія і косметологія, а також ультразвукова та лабораторна діагностика, денний стаціонар.
Мінімум втручання в організм, безпека, безболісність і швидке одужання.


Компанія АвтоЄвроТрейд www.aet.ua


Cпеціалізується на продажі вітчизняних, європейських та азіатських акумуляторів для будь-яких транспортних засобів, а також мастильних матеріалів відомих світових виробників.
Компанія має змогу задовольнити потреби не тільки окремих автомобілістів, але й забезпечити потрібною кількістю акумуляторної продукції будь яке автотранспортне підприємство.

Піклуючись про довкілля, АЄТ викупає у населення та підприємств старі зношенні АКБ для утилізації на заводі.

В сучасному інтернет-магазині www.aet.ua можна не тільки онлайн замовити акумулятори та мастильні матеріали для будь-яких легкових та вантажних машин, але й отримати кваліфіковану консультацію щодо підбору АКБ. Всі співробітники постійно проходять підвищення кваліфікації, і можуть авторитетно відповісти на будь-яке питання, пов’язане з обслуговуванням джерел живлення для авто.

АвтоЄвроТрейд цінує кожного свого клієнта, та намагається підібрати йому найкращий за характеристиками акумулятор, щоб він ідеально підходив під потреби автомобіля.

Центральный офіс: 02230, м. Київ, вул. Польова, буд. 3-А
тел.+38(044) 227 15 87
Служба підтримки клієнтів та партнерів: +38 (067) 327 60 85

www.aet.ua
info@aet.ua