Головна сторінка Новини Новини компанії СК «Княжа» підтримала юних учасниць Чемпіонату з художньої гімнастики

Новини компанії


« До списку останніх новин

10.05.2017

СК «Княжа» підтримала юних учасниць Чемпіонату з художньої гімнастики

Свято краси та спорту – саме так називають Чемпіонат з художньої гімнастики «Кубок Березняків 2017», який пройшов  31 березня–02 квітня 2017 року у Дніпровському районі Києва. Змагання організувала дитяча спортивно-танцювальна школа «Фенікс» за підтримки місцевої влади та спонсорів. Одним із спонсорів виступила УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп».

«Ми завжди раді надати плече підтримки талановитій  молоді. Спорт загартовує характер та виховує волю до перемоги вже з малечку, причому не лише у суто спортивних досягненнях. Він стає хорошим другом та орієнтиром для тих, хто хоче бути здоровим, вести активний спосіб життя і прагне чогось досягнути в майбутньому. А для діток – це перші кроки до здійснення їхніх мрій»,– підкреслила Тетяна Угнівенко Директор регіонального центру УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп».

Кожен виступ юних гімнастів – феєричний та граціозний, кожна вправа – витончена та довершена. Юні гімнастки дивували майстерним володінням обручами, булавами, стрічками та м`ячами і подарували глядачам та журі справжнє весняне диво. Наймолодшій учасниці лише 4 роки. Загалом у Чемпіонаті боролося за першість близько 560 тендітних спортсменок з Києва, Харкова, Львова, Одеси, Дніпра, Луцька, Херсона, Полтави, Вінниці, Ужгорода тощо. Всі учасники отримали приємні сувеніри у подарунок від УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп». 

Оскільки захід набув національного масштабу, до складу журі увійшло 30 суддів вищої категорії з усіх куточків України. СК «Княжа» як партнер Чемпіонату вручила кожному сертифікат на 20%-у знижку на добровільні види страхування.

Сподобалась новина? Поділіться нею у мережі Facebook
https://www.facebook.com/KniazhaStrahuvanna/posts/936646919811160