Головна сторінка Новини Новини компанії СК «Княжа» стала учасником Ярмарку енергозбереження та індивідуального електричного транспорту

Новини компанії


« До списку останніх новин

22.06.2017

СК «Княжа» стала учасником Ярмарку енергозбереження та індивідуального електричного транспорту

УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» взяла участь у Ярмарку енергозбереження та індивідуального електричного транспорту, що відбувся у Львові в кінці  травня.

На виставці були представлені сучасні технологічні рішення та продукти, зокрема електромобілі, гібриди, зарядні станції, електровелосипеди, новітні системи опалення та утеплення, вентиляції, альтернативні джерела енергії, екобудинки тощо. Насичена програма привабила численних відвідувачів. Тут можна було взяти участь у тест-драйві, прослухати лекції від експертів у сфері енергозбереження, поуболівати за учасників автопробігу електрокарів.

«Питання енергозбереження та особистої екологічної відповідальності кожного – це питання збереження чистого довкілля та інвестування у здорове майбутнє наших дітей. Саме тому сьогодні українці все частіше обирають електромобілі ¬– екологічно безпечні, зручні та економні засоби пересування. А «Княжа» на цій виставці заявила про себе як про сучасну компанію, яка планує бути серед лідерів у страхуванні цього виду транспорту. Також ми знайомилися і спілкувалися з компаніями-виробниками, які вже працюють з інноваційними технологіями і готові поділитися своїм досвідом з іншими. Ми підготували хороший пакет страхових пропозицій майже для всіх учасників заходу», – зазначила Ірина Бегай-Білецька  заступник директора з продажів Львівської ОД.

Ярмарок – це не лише виставка нових пропозицій. Це ще передусім формат живого спілкування з потенційними клієнтами, який дозволяє вивчати очікування клієнтів і тримати руку на пульсі.   

«Спілкуючись з автолюбителями, які обирають електромобілі, ми отримали певні побажання щодо страхування цього виду засобів пересування. Потенціал ринку індивідуального електричного транспорту насправді дуже привабливий, оскільки він спрямований на захист екології. Тож у нас великі плани на цей сегмент», – додала Ірина.

Сподобалась новина? Поділіться нею у мережі Facebook
https://www.facebook.com/KniazhaStrahuvanna/posts/976489395826912