Головна сторінка Новини Новини компанії До Міжнародного дня захисту дітей СК «Княжа» виступила страховим партнером благодійного турніру з художньої гімнастики «Чудовий світ дитинства»

Новини компанії


« До списку останніх новин

20.06.2017

До Міжнародного дня захисту дітей СК «Княжа» виступила страховим партнером благодійного турніру з художньої гімнастики «Чудовий світ дитинства»

Щиро уболіваючи за розвиток найкращих спортивних традицій України, УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» виступила страховим партнером IX відкритого турніру «Чудовий світ дитинства». Змагання пройшли у Луцьку на початку червня до Міжнародного дня захисту дітей.

У турнірі взяло участь 15 команд – загалом 250 учасниць від 4 до 16 років з Рівного, Яготина, Львова, Києва, Хмельницького та Луцька. Глядачі з великим захопленням спостерігали за виступами юних грацій.

«Це був не просто спортивний, а ще й  благодійний захід. Тим приємніше бути причетними до нього. Об’єднуючи зусилля, люди здатні подолати багато різних перешкод і врятувати не одне життя. А небайдужі серця та спортивна воля до перемоги обов’язково перетягнуть на свій бік прихильність долі та успіху у багатьох доброчинних справах», – підкреслює Жанна Маруда провідний спеціаліст зі страхування Волинської обласної дирекції УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» .

Організували захід Федерація гімнастики Волині та Управління з питань фізичної культури та спорту Луцької міської ради.  Внески, зібрані під час турніру, було передано  дитячому благодійному фонду «Стоп рак».
Директору Волинської дирекції СК «Княжа» вручили подяку за допомогу в організації Відкритого турніру «Чудовий світ дитинства» та за вагомий внесок у розвиток художньої гімнастики в м. Луцьку та області.

Сподобалась новина? Поділіться нею у мережі Facebook
https://www.facebook.com/KniazhaStrahuvanna/posts/977086715767180