Головна сторінка Новини Новини компанії СК «Княжа» надала страховий захист учасникам веломарафону «Київська сотка 2017»

Новини компанії


« До списку останніх новин

20.09.2017

СК «Княжа» надала страховий захист учасникам веломарафону «Київська сотка 2017»

УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» підтримала учасників міжнародних велоперегонів «Київська сотка 2017», які пройшли на початку вересня у Києві та Київській області. «Княжа» виступила партнером заходу і надала кожному велосипедисту надійний страховий захист на час проходження дистанції. У змаганнях цього року взяли участь понад 1400 учасників.

«Заходи, які популяризують велосипед у будь-який спосіб – як зручний транспортний засіб, актуальний вид
спорту та спосіб гарно провести дозвілля, – не просто модний тренд. Це розумний вибір сучасного міста, яке повинно дбати про екологію довкілля та здоров’я своїх мешканців. Для учасників велогонок – це стимул рухатися вперед, встановлювати особисті рекорди і відчувати подолану власними силами дистанцію. Для нас, партнерів заходу, – це чудова нагода підтримати тих, хто веде здоровий та активний спосіб життя», –  вважає Дмитро Грицута Голова Правління УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп».

Дистанцію у 100 км однаково заповзято, хоча й у різних категоріях, долали усі бажаючі від 18 років: професіонали та аматори, чоловіки та жінки. Організаторами заходу виступила група організацій на чолі з Українським гірськолижним клубом, у співпраці із адміністрацією міста Києва та Київською Обласною Адміністрацією.

Професійне суддівство легко визначило переможців, адже дистанцію було обладнано електронною системою старту-фінішу. Лідери велогонки отримали пам’ятні сувеніри та призи. А ще після фінішу на всіх чекали уболівальники, концерт і культурно-розважальна програма.

Вперше «Київську cотку» було проведено в 2014 році. У пілотному веломарафоні взяло участь понад 700 учасників. Відтоді змагання проходять щороку в першу неділю вересня.

Сподобалась новина? Поділіться нею у мережі Facebook https://www.facebook.com/KniazhaStrahuvanna/posts/1029988243810360