Головна сторінка Новини Новини компанії Діти працівників СК «Княжа VIG» і «Княжа Лайф VIG» візьмуть участь у конкурсі «Сфотографуй свою картину миру» від Vienna Insurance Group

Новини компанії


« До списку останніх новин

27.02.2018

Діти працівників СК «Княжа VIG» і «Княжа Лайф VIG» візьмуть участь у конкурсі «Сфотографуй свою картину миру» від Vienna Insurance Group

Vienna Insurance Group оголосила про початок проведення дев’ятого конкурсу для талановитих дітей працівників страхових компаній, які входять до складу групи.  

Участь у конкурсі «Сфотографуй свою картину миру» візьмуть також діти співробітників СК «Княжа VIG» і «Княжа Лайф VIG»  на рівні з усіма учасниками з інших країн. Юні фотографи виборюватимуть право поїхати в один із чотирьох літніх дитячих таборів Австрії. А це два тижні незабутніх вражень, пізнавальних екскурсій, цікавих знайомств, насиченої розважальної програми та нових знань. 

Вікова категорія учасників традиційна для конкурсу – від 9 до 13 років. Проте на відміну від попередніх восьми конкурсів, цього року для оцінювання треба надсилати не малюнки, як було раніше, а фотографії. Користуватися можна будь-чим: фотоапаратом, планшетом чи телефоном.

«Сучасні діти вміють робити влучні фото вже змалечку. Ми часто бачимо у дітей смартфони чи планшети, тож зробити фото вони можуть будь-де і будь-коли. Це просто і весело. Натрапив на слушний момент для фото, відчув цю неповторну мить – натиснув на кнопку, і маєш результат. Фотографуй багато, відбирай, думай, адже це твій творчий голос на підтримку миру! А мир для України має особливу цінність, і наші діти це чудово розуміють. Їм є що сказати. Тому вони завжди охоче беруть участь у цьому конкурсі,» – пояснює Дмитро Грицута, Голова Правління СК «Княжа VIG» і «Княжа Лайф VIG» . 

«Ми з колегами дуже любимо цей конкурс. Діти талановиті і непередбачувані. Завжди отримуємо від них надзвичайно  теплі, глибокі і щирі роботи. Зараз ми з великим нетерпінням чекаємо справжнього ажіотажу креативних та зворушливих фотографій. Усім діткам бажаємо натхнення та перемоги!» –  говорить Заступник Директора департаменту по роботі з персоналом Ксенія Коновалова. 

Останній термін подачі авторської роботи для участі у конкурсі  «Сфотографуй свою картину миру» – 18 березня 2018 року.