Головна сторінка Новини Новини компанії Страхова компанія «Княжа VIG» впровадила електронний поліс для виїжджаючих за кордон

Новини компанії


« До списку останніх новин

10.10.2018

Страхова компанія «Княжа VIG» впровадила електронний поліс для виїжджаючих за кордон

Страхова компанія «Княжа VIG» з радістю повідомляє про запуск нового сервісу - електронний поліс для виїжджаючих за кордон. Це означає, що тепер кожен зможе легко і зручно оформити поліс без візиту страхової компанії, отримати його на свій e-mail і при необхідності роздрукувати. Це повноцінний аналог традиційного паперового варіанту. Його достатньо для гарантованого страхового захисту і того щоб пред’явити у разі потреби.

Оформити електронний поліс для виїжджаючих за кордон можна зателефонувавши до компанії в контакт-центр за номером 0 800 501 486 або до свого страхового консультанта, а також зробити це онлайн на сайті www.cabinet.kniazha.ua.

«Багатьом туристам сподобається наш новий сервіс, адже порахувати вартість різних варіантів та купити поліс на нашому сайті можна навіть за 5 хвилин до вильоту. Клієнт має вказати країну та дати поїздки, ціль подорожі та кількість туристів і ми запропонуємо варіанти вартості в залежності від страхової суми та набору опцій»,– пояснює Вікторія Распопова Директор з андерайтингу особистих видів страхування СК «Княжа VIG».
Клієнт може обрати як мінімальний набір ризиків, так і розширене покриття. До стандартної пропозиції входять швидка медична допомога, екстрена стаціонарна допомога, амбулаторне лікування,  в т.ч. з екстреною стоматологією  та покриття вартості медикаментів, супровід медичного працівника у разі необхідності.

Для туристів, які планують активний відпочинок, наприклад, катання на велосипедах, відвідування аквапарку, катання на лижах тощо, ми радимо обрати додаткові ризики, які будуть покривати заняття спортом.

Крім того, можна подбати про страхове відшкодування на випадок втрати багажу чи документів, відміни або затримки авіарейсу.

Електронний поліс для виїжджаючих за кордон – це не перший електронний поліс компанії. Також, в електронному виді можна оформити договір ОСЦПВ.

Ми піклуємось про наших клієнтів та постійно вдосконалюємо сервіс, роблячи його доступним, швидким та зручним!