Головна сторінка Новини Новини компанії СК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» виступила спонсором клубного турніру Union Cup у Львові

Новини компанії


« До списку останніх новин

28.11.2018

СК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» виступила спонсором клубного турніру Union Cup у Львові

На минулих вихідних у Львові відбувся чемпіонат карате-клубу Union – одного з найуспішніших клубів спортивного карате в Україні. У змаганнях взяли участь  420 дітей віком до 16 років. Наймолодшим спортсменам виповнилося всього 5 років.


СК «Княжа VIG» виступила страховим спонсором турніру і привітала призерів змагань пам’ятними  сувенірами.
Клубні чемпіонати проходять тричі на рік, зазначають організатори. Саме тут діти бачать результати своєї повсякденної роботи, відточують і підтверджують рівень спортивної майстерності.


Вони повинні передбачити випади суперників і вчасно на них зреагувати, навчитися брати ситуацію під власний контроль. У перші секунди змагань юні спортсмени мають знайти і відчути свої переваги, щоб  застосувати більш успішну тактику ведення бою і в чесному поєдинку здобути перемогу.


Клубні турніри дуже важливі для набуття спортивного досвіду та підготовки до змагань вищого рівня. Та передусім вони загартовують характер, вважає Христина Решавець,   Директор РЦ 7 в м. Львів. Саме з них починаються історії успіху не лише відомих спортсменів, а й багатьох людей бізнесу.


«Насправді тут все як у дорослому житті, якою б справою ти не займався. Адже успіх реалізації будь-яких проектів залежить фактично від тієї ж формули: від сили волі, фахових навичок і правильно підібраної тактики. «Ставай сильнішим разом із SportkarateUnion» – девіз чемпіонату. Саме це ми говоримо і своїм співробітникам: ставайте сильнішими разом із «Княжа VІG»! Через особисті перемоги – до спільної історії успіху компанії!» – зазначає Цвітана Горобівська, Директор Львівської ОД.


«Завжди приємно підтримувати спортивну молодь! Для СК «Княжа» це однозначний пріоритет у соціальних проектах. Ми пишаємося особистим знайомством з цими чудовими дітьми, переживаємо разом з ними неймовірні емоції, радіємо їхнім перемогам. Щиро бажаємо успіху кожному! Впевнена, що багатьох із них ми побачимо на п’єдесталах міжнародних змагань!» – підкреслила  Христина Решавець.