Страхування життя

Як захистити себе і своїх близьких від непередбачуваних ситуацій пов'язаних з життям, здоров'ям, здатністю заробляти? Впевненість у завтрашньому дні можлива, завдяки накопичувальному страхуванню життя!

За допомогою страхового поліса Ви отримуєте як страховий захист, так і фінансову підтримку, яка допоможе подолати фінансові труднощі і зберегти гідний рівень життя Вашої родини під час негараздів.

Страхування життя - це відмінний інструмент для інвестицій. Щодня кожен із нас витрачає певні суми на різні дрібниці. Економії на таких витратах достатньо, щоб сформувати достойний майбутній капітал, яким можна сміливо розпоряджатися після виходу на пенсію.

Накопичувальне страхування життя це:

  • Надійний страховий захист
  • Захист на випадок хвороби, травми, інвалідності або втрати працездатності
  • Фінансова безпека під час непередбачуваних подій
  • Захист капіталу
  • Додаткова пенсія або інші накопичення до певного віку 

СК «Княжа Лайф Vienna Insurance Group» є сестринською компанією СК «Княжа VIG» та має оптимальний пакет програм страхування життя, зокрема:

1. Накопичувальне страхування. Програма страхування «Віденський стандарт» та «Юпітер максимум»

2. Страхування на користь дітей. Програма страхування «Нове покоління»

3. Страхування з метою створення капіталу на певні потреби або додаткову пенсію. Програма страхування «Золотий запас», «Легкий старт»

Отримайте консультацію щодо Страхування життя в СК «Княжа Лайф Vienna Insurance Group»:

Служба підтримки клієнтів та партнерів 0 800 508 501

www.kniazha-life.com.ua

 

ПрАТ СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп» є одним із перших операторів українського ринку страхування життя. Компанія володіє унікальним досвідом професійної діяльності  в сфері страхування  життя, пенсійного забезпечення, захисту доходів, резервування та накопичення коштів. Здійснює діяльності в формі добровільного страхування життя на підставі безстрокової ліцензії (Серія АВ № 499990  від 04.06.2010 року). З 2004 року стратегічним акціонером компанії є Vienna Insurance Group - лідер страхового ринку Центральної та Східної Європи з історією понад 193 роки.