• Про компанію
 • Керівництво
 • Vienna Insurance Group
 • Місія VIG

Страхова компанія «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» – це надійна страхова компанія загальнонаціонального масштабу, яка постійно розвивається та працює на страховому ринку України з 1997 року, а з 2005 року – входить до складу потужної європейської фінансової структури Vienna Insurance Group.

Страхова компанія «Княжа VIG» є одним із лідерів класичного страхування на українському ринку. Компанія має унікальний досвід професійної діяльності в галузі страхування, що дозволяє пропонувати індивідуальні страхові рішення та забезпечувати якісний сервіс по всій Україні. Це можливо завдяки потужній регіональній мережі та професійній команді, до складу якої входить 25 дирекцій, більше 200 регіональних центрів, понад 700 співробітників і 665 агентів.

Компанія діє на підставі 33 ліцензій на впровадження обов'язкових та добровільних видів страхування. Кожен власник поліса СК «Княжа VIG» отримує дієвий страховий захист і грошову підтримку, що допомагає долати фінансові труднощі та зберігати гідний рівень життя під час прикрих ситуацій.

За 25 років своєї діяльності компанія здобула бездоганну репутацію та завоювала довіру понад мільйона клієнтів, бо щодня максимізує рівень їх задоволеності, гарантує високу фінансову надійність та сумлінно виконує свої зобов'язання. За 2022 рік СК «Княжа VIG» зібрала понад 1 200 000 000 грн та виплатила понад 400 000 000 грн своїм клієнтам.

Гарантом якості та фінансової стабільності СК «Княжа VIG» є Vienna Insurance Group, яка успішно працює на європейському страховому ринку з 1824 року. На сьогодні Vienna Insurance Group активно представлена в 30 країнах і є провідною страховою групою в Австрії, Центральній та Східній Європі, має бездоганну репутацію на страховому ринку. Більше 25 000 співробітників в 50 компаніях Групи щодня забезпечують страховий захист своїх клієнтів.

Як частина потужної міжнародної групи, страхова компанія «Княжа Vienna Insurance Group» гарантує клієнтам високий рівень якості страхового захисту та професіоналізму, порядність, зручність взаємодії, беззаперечне виконання своїх зобов'язань щодо виплати страхових відшкодувань.

Презентацію компанії ви можете завантажити на свій e-mail:
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Звертайтеся до нас:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Повідомити в службу контролю якості сервісу

Правління

  • ДМИТРО ГРИЦУТА
   Голова Правління
  • ВЯЧЕСЛАВ КАЛИТА
   Заступник Голови Правління
  • ІГОР ЖИЖАРА
   Заступник Голови Правління

Наглядова рада

  • ГАРАЛЬД РІНЕР
   Голова Наглядової Ради ПрАТ СК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП»
  • ФРАНЦ ФУКС
   Заступник Голови Наглядової Ради ПрАТ СК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП»
  • ЛІАНЕ ХІРНЕР
   Заступник Голови Наглядової Ради «ПрАТ СК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП»
  • МАРТІН ШТЕНІЦЕР
   Член Наглядової Ради ПрАТ СК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП»
  • КАЗІМЕЖ ПАВЕЛ БІСЕК
   Член Наглядової Ради ПрАТ СК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП»
  • МАРТІН ПАНОШ
   Член Наглядової Ради ПрАТ СК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП»
  • ПАВЛО НЕЛЬГА
   Член Наглядової Ради ПрАТ СК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП»
  • ВОЛЬФГАНГ КУРТ ВІЛГЕЛМ ШТОКМАЙЄР
   Член Наглядової Ради ПрАТ СК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП»

VIG Number 1

 • Vienna Insurance Group – це міжнародна страхова група, штаб-квартира якої розташована у Відні, столиці Австрії. Після падіння «залізної завіси» в 1989 році VIG швидко розширилася від виключно австрійського бізнесу до міжнародної групи. Сьогодні VIG є синонімом стабільності та досвіду в галузі фінансового захисту від ризиків. Історія створення Групи Vienna Insurance Group бере початок з 1824 року. Зараз VIG є провідним страховиком в Австрії, Центральній та Східній Європі. Група представлена 50 компаніями в 25 країнах світу.
 • Високі рейтинги Групи (на рівні А+ зі стабільним прогнозом) у черговий раз підтверджено Міжнародним рейтинговим агентством Standard & Poor's.
 • У 2022 році компанії, що входять до складу VIG, підтвердили успішне втілення стратегічних планів щодо лідерських позицій в Австрії, Центральній та Східній Європі. Вони зібрали € 12,6 млрд страхових премій (+14,1%).
 • Прибутки VIG (до оподаткування) у 2022 році склали € 562 млн (+10%).

МІСІЯ ТА ЦІННОСТІ БРЕНДУ
VIENNA INSURANCE GROUP:

НАШЕ БАЧЕННЯ

Ми прагнемо бути вибором №1 для наших клієнтів. Орієнтуємо бізнес-стратегію на своїх клієнтів та забезпечуємо їм довгостроковий захист. Це дозволяє зміцнювати нашу позицію провідної страхової групи в Австрії, Центральній та Східній Європі.      лллллллллллллллллллллллллллллллллллллл

 НАШІ ЦІННОСТІ

Різноманітність
Орієнтація на клієнта
Відповідальність

НАША МІСІЯ

Ми підтримуємо стабільність та компетентність у галузі захисту ризиків. Використовуємо свій досвід, знання та різноманітність, щоб бути ближчими до наших клієнтів. Вважаємо своїм обов'язком захищати ті цінності, що є важливими для наших клієнтів.

МИ ОБІЦЯЄМО

Даємо можливість клієнтам жити
безпечніше та краще:
захищаємо важливе.

Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
+38 096 244 99 11
+38 093 244 99 11
+38 050 244 99 11
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Контакт-центр у месенджерах:

Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.