№пн РОЗДІЛИ ВІДОМОСТІ
1 Відомості про найменування ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКА СТРАХОВА КОМПАНІЯ «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП»
2 Інформація про торгівельні марки (знаки для товарів та послуг)

Лист про надання дозволу використання логотипу

3 Відомості про державну реєстрацію в Єдиному державному реєстрі

Дата державної реєстрації: 07.08.1997
Дата та номер запису: 1 608 120 0000 000168; 25.08.2004
Ідентифікаційний код (код ЄДРПОУ) 24175269

4 Відомості про місцезнаходження

04050, м. Київ, вул. Глибочицька, будинок 44

Код території за КОАТУУ 8039100000

5 Відомості щодо включення до Державного реєстру фінансових установ

Товариство включено до Державного реєстру фінансових установ згідно з Розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 24.06.2004 р. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи СТ № 34 від 13.10.2009

6 Перелік власних вебсайтів

https://kniazha.ua/

7 Перелік фінансових послуг

Товариство здійснює діяльність у сфері страхування, перестрахування і фінансової діяльності, пов'язаної з формуванням, розміщенням страхових резервів та їх управлінням. Товариство надає послуги зі страхування, виключно за видами страхування, на які отримано ЛІЦЕНЗІЇ,

8 Перелік осіб, які надають посередницькі послуги (АГЕНТИ)

Товариство здійснює надання послуг зі страхування через ПОСЕРЕДНИКІВ,

9 Інформація про умови та порядок надання фінансових послуг

Товариство здійснює надання послуг зі страхування на підставі ЛІЦЕНЗІЙ. Надання послуг із добровільного страхування здійснюється відповідно до ПРАВИЛ СТРАХУВАННЯ.

Послуги з обов’язкового страхування надаються відповідно до Законів України та Постанов Кабінету Міністрів України.

10 Відомості про режим робочого часу надавача фінансових послуг

Режим роботи Головного офісу Товариства:Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00

Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00Сб, нд: - вихідний. Режим роботи ВІДОКРЕМЛЕНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

11 Перелік відокремлених підрозділів

Товариство здійснює надання послуг зі страхування через ВІДОКРЕМЛЕНІ ПІДРОЗДІЛИ

12 Відомості про порушення провадження в справі про банкрутство, застосування процедури санації Провадження у справі про банкрутство Товариства не порушувалось, процедура санації щодо Товариства не відкривалася.
13 Відомості про початок процедури ліквідації

Рішення про ліквідацію Товариства не приймалося.

14 Річна фінансова та консолідована звітність

ЗВІТНІСТЬ

15 Інша інформація про надавача фінансових послуг

ОСОБЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

РЕГУЛЯРНА РІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

РЕГУЛЯРНА ПРОМІЖНА ІНФОРМАЦІЯ

16 Відомості про склад наглядової ради та виконавчого органу фінансової установи

СКЛАД НАГЛЯДОВОЇ РАДИ

Голова Наглядової ради Гаральд Рінер,
Заступник Голови Наглядової ради Франц Фукс,
Заступник Голови Наглядової ради Ліане Хірнер,
Член Наглядової ради Казімеж Павел Бісек,
Член Наглядової ради Мартін Штеніцер,
Член Наглядової ради Павло Олександрович Нельга,
Член Наглядової ради Мартін Панош.
Член Наглядової ради Вольфганг Курт Вілгелм Штокмайєр

СКЛАД ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ (ПРАВЛІННЯ)

Грицута Дмитро Олексійович – Голова Правління;
Калита Вячеслав Іванович – Заступник Голови Правління;
Жижара Ігор Зіновійович – Заступник Голови Правління.

17 Статут Статут
18 Положення про порядок використання електронних документів, електронних підписів та електронних печаток Положення про порядок використання електронних документів, електронних підписів та електронних печаток
+
Структура власності:
+
Інформація згідно статей 12 та 121 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг»

Відповідно до статті  12 та 121 Закону України Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКА СТРАХОВА КОМПАНІЯ «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП», повідомляє наступне: 

1) ВІДОМОСТІ ПРО ФІНАНСОВУ УСТАНОВУ.

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКА СТРАХОВА КОМПАНІЯ «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП» (ПрАТ «УСК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП»)
Код ЄДРПОУ 24175269 
Місцезнаходження: 04050, м. Київ, вул. Глибочицька, будинок 44, E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел: +38 (044) 207 72 72, 0 800 501 486
Дата державної реєстрації: 07.08.1997
Номер запису: 1 07 105 0079  008516
Товариство внесено  до Державного реєстру фінансових установ 13.10.2009 р.
Фінансові послуги надаються на підставі Свідоцтва про реєстрацію фінансової установи СТ № 34 від 13.10.2009 та наявних у Страховика ліцензій, які розміщені на вебсайті Страховика за посиланням  https://kniazha.ua/about/litsenzii-svidetelstva.

2) ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ, ЩО НАДАЮТЬСЯ ФІНАНСОВОЮ УСТАНОВОЮ, ПОРЯДОК ТА УМОВИ  ЇХ НАДАННЯ.

Види діяльності ПрАТ «УСК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП»:
65.12 Інші види страхування, крім страхування життя;
65.20 Перестрахування;
66.22 Діяльність страхових агентів і брокерів

ПрАТ «УСК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП» здійснює надання послуг зі страхування на підставі ліцензії, які розміщені на сайті Страховика в розділі «Про нас» підрозділ «Ліцензії, Свідоцтва» за посиланням https://kniazha.ua/about/litsenzii-svidetelstva. Надання послуг із добровільного виду страхування здійснюється відповідно до Правил страхування, що розміщенні на офіційному сайті Страховика в  Розділі «Про нас» підрозділ «Правила страхування» за посиланням https://kniazha.ua/about/insurance-rules.
Послуги з обов’язкового страхування надаються відповідно до Законів України та Постанов Кабінету Міністрів України.

3) ВАРТІСТЬ, ЦІНА/ТАРИФ, РОЗМІР ПЛАТИ ЗА СТРАХУВАННЯ.

У разі укладення страхувальником договору страхування він зобов’язаний внести страховику плату за страхування - страховий платіж (страхову премію). Розмір страхового платежу визначається на підставі страхового тарифу, який при добровільній формі страхування обчислюються страховиком актуарно (математично) на підставі відповідної статистики настання страхових випадків та зазначається у правилах страхування, а при обов’язковій формі страхування обчислюється страховиком на підставі відповідних нормативно-правових актів.
Розмір страхового платежу та порядок його сплати регулюється кожним окремим договором страхування та зазначається в ньому. Будь-яких інших доплат та зборів, окрім зазначених страхових платежів в договорі страхування при укладанні такого договору, не вимагається.

4) ІНФОРМАЦІЯ ПРО МЕХАНІЗМ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ. МОЖЛИВІСТЬ ТА ПОРЯДОК ПОЗАСУДОВОГО РОЗГЛЯДУ СКАРГ СПОЖИВАЧІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ.

ПрАТ «УСК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП» надає послуги зі страхування з дотриманням норм законодавства про захист прав споживачів. Споживачам надається вільний доступ до інформації про страхові послуги, які розміщені на офіційному сайті Страховика та в місцях надання послуг.

Cкарги споживачів фінансових послуг приймаються за адресою:
Місцезнаходження: 04050, м. Київ, вул. Глибочицька, будинок 44
Тел: +38 (044) 207 72 72, 0 800 501 486
контакт-центр 0 800 5014 86  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Споживачі фінансових послуг мають можливість звернутись до Страховика для позасудового розгляду скарг. Розгляд скарг відбувається в порядку встановленому Законами України «Про звернення громадян» та «Про захист прав споживачів», а також у відповідності до Порядку розгляду звернень споживачів фінансових послуг, затвердженого Страховиком.
Скарги приймаються на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та за адресою: 04050, м. Київ, вул. Глибочицька, 44
Можливий особистий прийом споживачів керівництвом компанії за попереднім записом за телефоном 0 800 501 486.
Також за захистом своїх прав, споживачі фінансових послуг можуть звернутися до Національного Банку України (НБУ), що є державним регулятором ринків фінансових послуг. 

5) КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ ОРГАНУ, ЯКИЙ ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЩОДО ДІЯЛЬНОСТІ ОСОБИ, ЯКА НАДАЄ ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ.

Національний банк України
вул. Інститутська, 9,  Київ, 01601
Телефон: 0 800 505 240
Вебсайт НБУ https://bank.gov.ua/
Онлайн форма звернення громадян на вебсайті НБУ https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection/citizens-appeals
Форма електронного звернення громадянина (docx та pdf), надсилається електронну пошту  на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Вимоги до оформлення (викладення) письмових та усних звернень  передбачені Законом України “Про звернення громадян” та рішенням Правління Національного банку України від 14 травня 2020 року №332-рш
Для листування: вул. Інститутська, 9, м. Київ-8, 01601
Для подання письмових звернень громадян: вул. Інститутська, 11-б, м. Київ-8, 01601
Телефон: 0 800 505 240
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45
Запис на особистий прийом: Телефон 0 800 505 240.
З графіком особистого прийому громадян керівництвом Національного Банку України, можна ознайомитись на офіційному вебсайті https://bank.gov.ua/

6) ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФІНАНСОВУ ПОСЛУГУ  – ЗАГАЛЬНУ СУМУ ЗБОРІВ, ПЛАТЕЖІВ ТА ІНШИХ ВИТРАТ, ЯКІ ПОВИНЕН СПЛАТИТИ КЛІЄНТ, ВИКЛЮЧНО З ПОДАТКАМИ, АБО ЯКЩО КОНКРЕТНИЙ РОЗМІР НЕ МОЖЕ БУТИ ВИЗНАЧЕНИЙ – ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ТАКИХ ВИТРАТ.

Розмір страхового платежу та порядок його сплати регулюється кожним окремим договором страхування та зазначається в ньому. Будь-яких інших доплат та зборів, окрім зазначених страхових платежів в договорі страхування при укладанні такого договору, не вимагається.
Оподаткування страхових виплат (виплат страхового відшкодування) здійснюється відповідно до вимог Податкового кодексу України.

7) ВІДОМОСТІ ПРО ФІНАНСОВІ ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ ФІНАНСОВОЇ УСТАНОВИ ТА ІІ ЕКОНОМІЧНИЙ СТАН, ЯКІ ПІДЛЯГАЮТЬ ОБОВ’ЯЗКОВОМУ ОПРИЛЮДНЕННЮ.

Відомості про фінансові показники ПрАТ «УСК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП» розміщені на сайті https://kniazha.ua/ в розділі «Про Нас» підрозділ «Фінансова Інформація» за посиланням  https://kniazha.ua/about/finansovaya-informatsiya/finansovi-pokaznyky

8) ПЕРЕЛІК КЕРІВНИКІВ ФІНАНСОВОЇ УСТАНОВИ ТА ЙОГО ВІДОКРЕМЛЕНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

Членами Виконавчого органу ПрАТ «УСК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП» є:

Голова Правління Дмитро  Олексійович ГРИЦУТА
Заступник  Голови Правління – Вячеслав Іванович КАЛИТА
Заступник  Голови Правління –  Ігор Зіновійович ЖИЖАРА

Перелік керівників відокремлених підрозділів ПрАТ «УСК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП» розміщено на сайті https://kniazha.ua/.

9) КІЛЬКІСТЬ ЧАСТОК ФІНАНСОВОЇ УСТАНОВИ ТА РОЗМІР ЧАСТОК, ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ У ВЛАСНОСТІ ЧЛЕНІВ ІІ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ, А ТАКОЖ ПЕРЕЛІК ОСІБ, ЧАСТКИ ЯКИХ У СТАТУТНОМУ КАПІТАЛІ ФІНАНСОВОЇ УСТАНОВИ АБО НАЛЕЖНА ІМ КІЛЬКІСТЬ АКЦІЙ ФІНАНСОВОЇ УСТАНОВИ ПЕРЕВИЩУЮТЬ 5 ВІДСОТКІВ.

Члени виконавчого органу Страховика не володіють частками статутного капіталу  ПрАТ «УСК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП».

VIENNA INSURANCE GROUP AG Wiener Versicherung Gruppe (Austria) (ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП АГ Вінер Ферзіхерунг Группе) Австрія, юридична особа, що зареєстрована та здійснює діяльність за законодавством Австрії, володіє часткою  90,561196% в статутному капіталі   ПрАТ «УСК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП».
АTBIH GmbH (Austria) (Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕйТіБіАйЕйч ТОВ») реєстраційний номер FN 471337 х Австрія, юридична особа, що зареєстрована та здійснює діяльність за законодавством Австрії, володіє  часткою 9, 438804 %  в статутному капіталі ПрАТ «УСК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП».

10) ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ДОГОВОРУ ПРО НАДАННЯ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

Дію договору страхування може бути достроково припинено за вимогою страхувальника або страховика, якщо це передбачено умовами договору страхування. Дія договору особистого страхування не може бути припинена страховиком достроково, якщо на це немає згоди страхувальника, який виконує всі умови договору страхування, та якщо інше не передбачено умовами договору та законодавством України.
Про намір достроково припинити дію договору страхування будь-яка сторона зобов’язана повідомити іншу не пізніш як за 30 календарних днів до дати припинення дії договору страхування, якщо інше ним не передбачено.
У разі дострокового припинення дії договору страхування, крім договору страхування життя, за вимогою страхувальника страховик повертає йому страхові платежі за період, що залишився до закінчення дії договору, з відрахуванням нормативних витрат на ведення справи, визначених при розрахунку страхового тарифу, фактичних виплат страхових сум та страхового відшкодування, що були здійснені за цим договором страхування. Якщо вимога страхувальника обумовлена порушенням страховиком умов договору страхування, то останній повертає страхувальнику сплачені ним страхові платежі повністю.
Внесення змін до договору допускається лише за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або законом. Зміни до договору вчиняється в такій самій формі, що й договір, що змінюється або якщо інше не встановлено договором або законом чи не випливає із звичаїв ділового обороту.
Страхувальник може відмовитися від укладеного Договору страхування шляхом несплати страхового платежу або дострокового припинення дії Договору страхування.

11) НАЯВНІСТЬ ГАРАНТІЙНИХ ФОНДІВ ЧИ КОМПЕНСАЦІЙНИХ СХЕМ, ЩО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНОДАВСТВА.

ПрАТ «УСК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП» у відповідності до норм Закону України «Про страхування» дотримується умов забезпечення платоспроможності страховика, зокрема, вимоги щодо наявності гарантійного фонду Страховика. 
Також за рахунок гарантійних внесків страховиків – членів Моторного (транспортного) страхового бюро України (далі – Бюро) формується фонд страхових гарантій, який створюється для забезпечення платоспроможності Бюро під час взаєморозрахунків з уповноваженими організаціями інших країн у галузі страхування цивільно-правової відповідальності, з якими Бюро уклало угоду про взаємне визнання договорів цього виду страхування та взаємне врегулювання претензій стосовно відшкодування шкоди.

Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
+38 096 244 99 11
+38 093 244 99 11
+38 050 244 99 11
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Контакт-центр у месенджерах:

Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.