Сьогодні Aon, Lloyds разом з VIG оголосили про нову співпрацю, спрямовану на розширення потенціалу перестрахування для зміцнення економічної стійкості України та підтримки відновлення та відбудови країни.

В рамках приватного фінансування між Великобританією та Україною, Lloyd's та Aon зобов'язалися надати прискорений доступ до додаткових закордонних перестрахових потужностей, щоб підтримати як міжнародні, так і вітчизняні компанії, що працюють в Україні, з точки зору покриття виробничих та будівельних ризиків, виключаючи військові.

Подібна спільна робота дозволить використати досвід і можливості українського страхового ринку для зміцнення та розширення доступності внутрішнього перестрахування, забезпечуючи важливий фінансовий механізм для підтримки зусиль із відновлення та відбудови.

Для виконання цього зобов’язання, Aon та Lloyd’s об’єднали зусилля з одним з найбільших страховиків, що працює в Україні, а саме Vienna Insurance Group (VIG), для забезпечення як договірного, так і факультативного перестрахування, що дозволить збільшити потужності для місцевих та міжнародних клієнтів, яким потрібне покриття для виробничої та будівельної діяльності.

Джон Ніл, генеральний директор Lloyds, сказав: «Lloyd’s прагне підтримувати відбудову України шляхом нової співпраці з Aon та VIG. Гарантуючи, що страховий ринок країни має необхідний капітал, щоб лідирувати в розробці страхових рішень для своїх клієнтів, підкріплюючись фінансовою могутністю міжнародної індустрії перестрахування, ми можемо допомогти зміцнити економічну стійкість України під час її відновлення та відбудови».

Домінік Крістіан, Голова відділу перестрахових рішень Aon, додав: «Таке прагнення Lloyd's, VIG та Aon об’єднує перевірений досвід страхової індустрії в інноваційних рішеннях з управління ризиками та капіталом, тому ми з повною готовністю допоможемо відновити соціальне благополуччя - для громадян, громад і корпорацій в Україні».

Петер Хофінгер, член Правління VIG повідомив: «Регіон Центральної та Східної Європи є нашим основним ринком, зокрема в Україні ми присутні з 2004 року. Відповідно до нашої чіткої довгострокової стратегії на наших ринках, ми бачимо моральне зобов'язання підтримувати українські компанії в процесі відбудови. Завдяки цьому партнерству ми раді мати можливість використовувати міжнародний потенціал Lloyd’s та Aon і ділитися нашими знаннями з українським страховим бізнесом».

Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.