Vienna Insurance Group оголосила про початок проведення дев’ятого конкурсу для талановитих дітей працівників страхових компаній, які входять до складу групи.

Участь у конкурсі «Сфотографуй свою картину миру» візьмуть також діти співробітників СК «Княжа VIG» і «Княжа Лайф VIG» на рівні з усіма учасниками з інших країн. Юні фотографи виборюватимуть право поїхати в один із чотирьох літніх дитячих таборів Австрії. А це два тижні незабутніх вражень, пізнавальних екскурсій, цікавих знайомств, насиченої розважальної програми та нових знань.

Вікова категорія учасників традиційна для конкурсу – від 9 до 13 років. Проте на відміну від попередніх восьми конкурсів, цього року для оцінювання треба надсилати не малюнки, як було раніше, а фотографії. Користуватися можна будь-чим: фотоапаратом, планшетом чи телефоном.

«Сучасні діти вміють робити влучні фото вже змалечку. Ми часто бачимо у дітей смартфони чи планшети, тож зробити фото вони можуть будь-де і будь-коли. Це просто і весело. Натрапив на слушний момент для фото, відчув цю неповторну мить – натиснув на кнопку, і маєш результат. Фотографуй багато, відбирай, думай, адже це твій творчий голос на підтримку миру! А мир для України має особливу цінність, і наші діти це чудово розуміють. Їм є що сказати. Тому вони завжди охоче беруть участь у цьому конкурсі,» – пояснює Дмитро Грицута, Голова Правління СК «Княжа VIG» і «Княжа Лайф VIG» .

«Ми з колегами дуже любимо цей конкурс. Діти талановиті і непередбачувані. Завжди отримуємо від них надзвичайно теплі, глибокі і щирі роботи. Зараз ми з великим нетерпінням чекаємо справжнього ажіотажу креативних та зворушливих фотографій. Усім діткам бажаємо натхнення та перемоги!» – говорить Заступник Директора департаменту по роботі з персоналом Ксенія Коновалова.

Останній термін подачі авторської роботи для участі у конкурсі «Сфотографуй свою картину миру» – 18 березня 2018 року.
Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.