Головний акціонер VIG – Wiener Städtische Versicherungsverein – вже в десятий раз запросив дітей з Центральної та Східної Європи до Австрії взяти участь у  VIG Kids Camp.

Понад 500 дітей з 23 країн Європи захоплююче провели час у чотирьох дитячих таборах VIG, розташованих у Стреберсдорфі у Відні, Ваграйні у Зальцбурзі, Зеебодені в Карінтії та Марії-Ланковіц у Штирії. Окрім спортивних занять, розваг та ігор, діти заводили нових друзів, знайомилися з прекрасними куточками Австрії та її культурою, відвідували людей похилого віку в будинках престарілих. «У VIG Kids Camp ми хочемо, щоб юні хлопчики та дівчата з усієї Європи глибше розуміли цінності, які є невід'ємною частиною щоденної роботи нашої Групи – взаєморозуміння, соціальне усвідомлення та почуття солідарності – через веселощі і приємні заходи», - пояснив Гюнтер Гейер, Голова Правління Wiener Städtische Versicherung, ініціатор та меценат VIG Kids Camp.

Обєднання поколінь

Перебуваючи в Австрії, діти чудово провели два тижні, займаючись спортом та беручи участь у різноманітних заходах, таких як, походи в гори та на льодовики, плавання на озерах, подорожі до соляних і сталактитових печер, а також відвідування визначних пам’яток у Відні, Зальцбурзі, Клагенфурті та Граці. Крім того, хлопчики та дівчата відвідали будинки престарілих, даруючи людям похилого віку виступи з традиційними та сучасними піснями і танцями. «Так ми прагнемо сприяти почуттю різноманітності та міжнародної перспективи серед наймолодших членів нашого суспільства, а також кращого розуміння між поколіннями», - прокоментував пан Гюнтер.

«Сфотографуй свою картину миру»

Діти, які мали бажання приєднатись до VIG Kids Camp 2019 подавали свої фотографії на фотоконкурс під назвою «Сфотографуй свою картину миру», який проходив у всій Групі на початку цього року. У змаганнях взяли участь діти співробітників VIG віком від 9 до 13 років. Найбільш креативні знімки були нагороджені запрошенням до табору, а також номіновані на премію фотографії Альфреда Фріда в 2019 році з призом у розмірі 1000 євро.

Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.