У неділю 27 липня для майже 500 дітей почалося два неповторні тижні суцільного задоволення та захопливих ігор. Віденське міське страхове товариство, що є головним акціонером Vienna Insurance Group (VIG), вже вп’яте організує літній відпочинок для дітей співробітниць та співробітників підприємств концерну з понад 20 країн, серед яких Албанія, Хорватія, Польща, Україна та багато інших. Дітям з Австрії, а також центральної та Східної Європи на вибір пропонуються «City Camp» у Штреберсдорфі у Відні, «Country Camp» у зальцбурзькому Ваграйні, а також «Mountain Camp» у місті Маріацель у федеральній землі Штірія.

Місце, де знаходять нових друзів

«Неймовірно, як швидко та без жодних зусиль діти з різних країн долають культурні відмінності. У таборі «Kids Camp» діти мають можливість подружитися з однолітками з інших країн та отримати досвід, що дасть їм змогу по-новому поглянути на світ. Вони в ігровій формі пізнають міжкультурне середовище, в якому щодня знаходяться їхні батьки, тому що наш концерн є міжнародним та здійснює свою діяльність у багатьох країнах світу, – наголошує Гюнтер Гейєр, Голова Правління Віденського міського страхового товариства.

Винагорода за творчість

Для того, щоб потрапити до табору, діти мали продемонструвати свої творчі здібності. Цього року було оголошено конкурс малюнків на тему «Моя батьківщина». До участі були запрошені молоді таланти віком від 9 до 13 років, які мали втілити у творах своє розуміння батьківщини. Поряд із найближчим оточенням, тобто родиною та друзями, юні митці перенесли на папір насамперед природу та визначні місця рідного краю. Винагородою за найбільш творчі роботи, що надійшли на конкурс, стало запрошення до літнього табору «Kids Camp».

Сприяння міжкультурному обміну

Двотижневе перебування в таборі обіцяє активну та багату на захопливі події програму: крім спільних походів, дослідницьких експедицій до соляних та сталактитових печер, екскурсій до Зальцбурга або Відня, діти матимуть безліч часу для ігор та купання. У цій невимушеній та легкій атмосфері діти набувають цікавого досвіду в колі своїх однолітків із різних країн Європи. Таким чином Віденське міське страхове товариство сприяє поширенню міжкультурного порозуміння та обміну культурними цінностями, що є визначною рисою нашого світосприйняття в центрі Європи.

Докладнішу інформацію можна знайти за адресою: www.vigkidscamp.com

Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
+38 096 244 99 11
+38 093 244 99 11
+38 050 244 99 11
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Контакт-центр у месенджерах:

Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
×
Повідомити про порушення/неприйнятну поведінку/шахрайство
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.