Вже вшосте Vienna Insurance Group організовує літній відпочинок для дітей співробітників усіх компаній Групи до Австрії на Kids Camp.

В період з 26 липня 2015 р. до 9 серпня 2015 р. майже 500 дітей співробітників Групи з 22 країн, а з них тридцять троє дітей працівників СК «Княжа» активно проводили час у трьох таборах: у міському таборі в Штреберсдорф (Відень), заміському таборі у Ваграйні (Зальцбург) та гірському таборі в місті Маріацель (Штирія).

«Інтернаціональність та різноманітність є повсякденними життєвими реаліями в нашому концерні. У Kids Camp діти у формі гри пізнають інтернаціональне оточення, у якому знаходяться їх батьки, набираються досвіду разом зі своїми однолітками з багатьох європейських країн та знаходять нових друзів», – розповідає д-р Гюнтер Гейєр (Günter Geyer), Голова Правління Віденського міського страхового товариства. «Таким чином, навіть серед наймолодших ми сприяємо розвитку міжкультурного порозуміння та обміну культурними цінностями, що є особливістю нашого життя в Центральній Європі».

За два тижні перебування в таборі дітям подарували активну та багату на захоплюючі події програму: крім походів, дослідницьких експедицій до соляних та сталактитових печер, екскурсій до Відня або Зальцбурга, діти мали багато часу для ігор та купання.

Винагорода за творчість

Для того щоб потрапити до табору Kids Camp, діти мали продемонструвати свої творчі здібності. Цього року було оголошено конкурс малюнків на тему «Майбутнє нашої Землі». Діти віком від 9 до 13 років, які зацікавилися цим проектом, могли взяти участь у конкурсі й показати, як виглядатиме світ у майбутньому. Винагородою за найбільш творчі роботи, що надішли на конкурс, стало запрошення до табору Kids Camp. Відзначені малюнки, а також додаткову інформацію про табір Kids Camp страхового товариства можна переглянути тут www.vigkidscamp.com.

 

Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.