Цього року VIENNA INSURANCE GROUP провела черговий конкурс дитячого малюнку «Як я уявляю своє літо!» серед дітей співробітників віком 9-13 років, переможці якого отримали чудову можливість провести чотирнадцять днів у дитячому таборі VIENNA INSURANCE GROUP Kids Camp 2012.
Вже втретє VIENNA INSURANCE GROUP організовує літній відпочинок у Австрії для 500 дітей співробітників своїх компаній з 25 країн Центральної та Східної Європи, в тому числі з України. У цьому таборі діти мають чудову нагоду поспілкуватися з однолітками з багатьох європейських країн, відчути міжнаціональну єдність, познайомитись з іншими культурами та мовами, а також отримати незабутні враження завдяки насиченій та різноманітній програмі відпочинку.
Отже, з 29 липня 2012 р. до 11 серпня 2012 р. двадцять п’ять переможців конкурсу, дітей працівників УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» перебували у міському таборі у Штреберсдорф (передмісті Відня) та гірському таборі в Альтаусзее.
Кожен день юних мандрівників був наповнений цікавими подіями: походами, спортивними іграми, різноманітними конкурсами та екскурсіями. Зокрема, діти відвідали зоопарк та аквапарк у місті Зальцбург, спустилися у найстарішу з діючих соляних печер, познайомилися з величною архітектурою та музеями Відня, відвідали парк атракціонів «Пратер», спробували свої сили у сплаві по гірській річці та мали ще безліч інших пригод.
«Ми раді, що завдяки підтримці акціонерів діти наших співробітників мають можливість відкрити для себе Європу і познайомитися зі своїми однолітками з інших країн. В Kids Camp діти швидко починають засвоювати нові мови і знаходять багато нових друзів. Для багатьох з них це перша поїздка за кордон, і дуже приємно, що вона відбувається у захоплюючому форматі міжнародного табору», – зазначив Дмитро Грицута, Голова Правління УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп».
Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.