Українська Страхова Компанія «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» розвиває напрямок корпоративної соціальної відповідальності бізнесу і в рамках програми Благодійного Фонду «Обираємо майбутнє разом» відвідала з профорієнтаційним заходом Бердичівську школу-інтернат. Зокрема, начальник відділу страхування наземного транспорту Житомирської обласної дирекції УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» Олена Гончарук провела для одинадцятикласників майстер-клас зі страхування, яке стає все популярнішим на території нашої країни і може стати хорошою професією у майбутньому для багатьох вихованців інтернату.

Олена Гончарук, розповіла про особливості своєї справи, перспективність та актуальність професії в сучасному світі, можливості кар’єрного росту та реалізації, як виглядає робочий день, графік спеціаліста, рівень доходу, умови праці, а також про користь даної діяльності для суспільства: «Наявність страхового полісу часто допомагає людям у скрутних непередбачуваних ситуаціях, суттєво заощаджуючи їх кошти і зберігаючи їх спокій. Як правило, витрати на відновлення житла, ремонт авто, лікування хвороби у кілька разів вищі вартості полісів, придбаних у страхової компанії». Також пані Олена наводила багато прикладів роботи з клієнтами, наголосила на професійних та особистісних якостях, якими має володіти спеціаліст зі страхування. На згадку від Компанії дітям були подаровані сувенірні набори із блокнотами та ручками.

В інтернаті навчаються понад 200 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 25 – одинадцятикласників, для яких вибір професії є чи не найактуальнішим питанням. Часто підлітки або надто ідеалізують обрану професію, або недооцінюють інші існуючі, а спілкування з представниками різних професій сприяють формуванню правильного уявлення про обраний напрямок і, відповідно, допомагає зробити правильний вибір у житті.

«Ми готові розвивати та інвестувати свій час і ресурси в розвиток соціальних проектів, які вирішують проблеми суспільства, – наголосила заступник Голови Правління УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» Світлана Красовська. – Особливо відчуваємо обов’язок допомогти тим, хто залишився без батьківського тепла та любові наодинці з дорослим світом».

«Професійна орієнтація є надзвичайно важливою для цих дітей, оскільки від правильного вибору професії залежить: їх соціальна адаптація, самореалізація та можливість заробляти собі на життя в майбутньому» – зазначила директор Фонду Лілія Герасименко. – Тому одним із напрямків нашого Фонду є організація профорієнтаційних майстер-класів, на яких спеціалісти різних напрямків ознайомлюють дітей з новими професіями, допомагають зрозуміти їх особливості, переваги (і складнощі), визначити й зважити свої здібності та особисті якості відповідно до вимог професії».

Довідка:
Благодійний фонд «Обираємо майбутнє разом» —
реалізовує проекти професійної орієнтації, соціальної адаптації та матеріальної підтримки дітей-сиріт, які виховуються в інтернатах. Зокрема, Фондом організовуються майстер-класи з представниками різних професій, екскурсії на підприємства і т.д. З жовтня ц.р. Фонд розпочинає проект дистанційного навчання вихованців інтернатів з ключових предметів зовнішнього незалежного оцінювання (для покращення успішності та збільшення шансів для їх вступу у ВНЗ).
Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.