УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» прийняла участь у щорічній міжнародній туристичній виставці UITT, що проходила 25-27 березня 2015 року в МВЦ, м. Київ.

UITT - це традиційне щорічне місце зустрічі туристичних операторів, авіакомпаній, тур агентств, національних і регіональних туристичних комітетів, страхових компаній, готельних та курортних комплексів. Виставка розкриває весь спектр туристичних послуг, починаючи з організації туристичних поїздок у різні кінці світу, і закінчуючи послугами авіаперевезень, продажем залізничних квитків, розміщенням та бронюванням готелів, організацією конференцій, семінарів, наданням страхових послуг.

Під час роботи виставки співробітники УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» ознайомили відвідувачів виставки зі страховими продуктами для подорожуючих та туристів, зокрема «Страхування виїжджаючих за кордон», «Страхування подорожуючих по Україні» і «Зелена картка».

«Розвиток страхування туризму є одним із пріоритетних напрямків діяльності компанії, тому участь в даній виставці має важливе для нас значення, адже ми провели ряд успішних переговорів про співробітництво з потенційними партнерами. Крім того, ми почули багато позитивних відгуків про нашу роботу від вже існуючих партнерів, що вкотре підтверджує високу якість сервісу та фінансову стабільність СК КНЯЖА», - коментує Директор з андерайтингу особистих видів страхування Вікторія Распопова.
Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.