УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» затвердила новий логотип, слоган та корпоративний стиль компанії, і таким чином підтвердила свій динамічний рух до нових стандартів обслуговування клієнтів, прагнення стати одною з найбільш сучасних, універсальних та інноваційних компаній та одним з лідерів ринку класичного страхування.

Новий логотип виконаний у сірому та червоному кольорах та символізує сучасність, відкритість та клієнторієнтованість компанії. Також затверджено фірмовий знак компанії та слоган – «Все на краще».

Компанія вже почала переходити на новий фірмовий стиль в документообігу, договорах страхування, рекламних матеріалах та оформленні дирекцій та відділень. До кінця 2012 року планується повністю перейти до нового стилю та логотипу в усіх сферах діяльності.

«Зміна іміджу є часткою стратегії зростання та одним з ключових етапів перетворень, які проходять у компанії останнім часом, – коментує подію Дмитро Грицута, Голова Правління УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп». – Впровадивши новий логотип та корпоративний стиль ми підкреслюємо новий рівень обслуговування клієнтів, нашу інноваційність та прогрес в усіх бізнес-процесах. І оскільки наш новий слоган звучить «Все на краще», ми докладемо максимум зусиль, щоб найвищою оцінкою якості роботи компанії були задоволені клієнти, які б розділяли з нами цю життєву філософію».

«Хотів би відзначити, що від моменту постановки задачі ребрендингу до втілення його у життя у перших оформлених в новому стилі офісах пройшло усього 3 місяці, що є рекордним терміном навіть за європейськими мірками, – продовжує Дмитро Грицута. – Втім, швидкість процесу ніяк не вплинула на якість результату, яким залишилися задоволені наші акціонери – представники Vienna Insurance Group, які мають багаторічний та успішний досвід розвитку багатьох локальних брендів в рамках однієї інтернаціональної Групи».

«Ребрендинг компанії проводиться для більш чіткого позиціонування серед споживачів та відокремлення від основної маси конкурентів, і не в останню чергу візуального – адже більшість крупних гравців ринку мають логотипи та елементи корпоративного стилю в синій або синьо-червоній кольоровій гаммі», – додав Дмитро Грицута.
Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.