12 березня о 12:00 у столичному готелі «Хрещатик» відбудеться довгоочікувана подія для усіх, хто бажає змін у кар’єрі чи особистості. Цьогорічний «Марафон успіху 3.0», що є своєрідною платформою для обміну досвідом, мотиваційної підтримки, реалізації ідей та проектів, буде проходити за інформаційної підтримки СК «Княжа».

«Марафон успіху 3.0» буде корисний як бізнесменам, що знаходяться у пошуках однодумців та партнерів, так і студентам, які прагнуть отримати нові ідеї для власної справи та зарядитися стимулом для їх втілення. Батьки зможуть почерпнути багато корисної інформації, як допомогти дитині стати лідером та перебувати в оточенні успішних людей.

Саме для тих, хто хоче знати секрети досягнення тріумфу, лідерства та мистецтва мотивації організатори «Марафон успіху 3.0» TheNextGeneration запросили власників відомих компаній, зірок шоу-бізнесу та інших успішних творчих особистостей, які поділяться власним досвідом, розкажуть свої життєві історії на шляху до досягнення мети.

У дружній та невимушеній атмосфері перед слухачами виступатимуть:

Тимошенко Максим - професор, Посол Миру, президент екологічної національної організації «Зелений хрест» (Green Cross Ukraine) в Україні

Січкар Маргарита - ідейний натхненник «Щастя HUB», засновниця «Школа щасливого життя», ініціатор створення еко-реабілітаційного центру іпотерапії «Камелія», ну і звичайно ж, щаслива мама трьох дітей

Олексій Семенов - Топ-менеджер медіаіндустрії. Засновник і екс-генеральний продюсер «112 Україна», наразі - генеральний продюсер каналу «NewsOne»

Тропанец Олена і Схаб Максим - засновники бренду POSH UNLTD, компанії APPLE SPACE, співзасновники компанії C60, любляча сім'я, поєднана однією справою

Андрій Пивоваров - CEO і Co-founder освітньої компанії «GoIT», найуспішнішого стартапа за версією IT Educational Awards. СЕО міжнародної освітньої платформи для підготовки до тесту GMАТ, який успішно працює в 16 країнах. Власник інтернет-магазину книг англійською мовою BOOKY.

Андрій Длігач - кандидат економічних наук, генеральний директор групи компаній Advanter Group, представник міжнародного агентства «Luniter troubleshooting» в Центральній та Східній Європі, співзасновник Громадянської платформи «Нова Країна». За 20 років реалізував понад 1500 проектів в різних сферах бізнесу. Автор концепції системно-рефлексивного управління, опублікував 8 книг і більше 150 статей в «Forbes», «Компаньйон» та інших виданнях. Автор першого в Україні масового он-лайн курсу. Кращий тренер і консультант з маркетингу та управління в Україні за низкою рейтингів.

Вікторія Пархоменко - гастроексперт, ресторатор, творець концептів і меню (Журавлина і Брюква, Ла Вака Тапас, Particella, Hitchcook, Wok2Go, One dollar Bar Дніпропетровськ, Meiwei Київ), ведуча гастроблога для Coca-Cola, експерт Metro і Mille, засновник проектів ГастроСреда і ГастроТури, агенства ГастроКонсалтінг.

Микита Добровольський - бізнесмен, інвестор, коуч з 10-річним досвідом створення та розвитку бізнес-проектів (фінансовий, банківський, агро-сектори) .Експерт в таких ферах як Investor Relations, Corporate Finance, M & A, IPO, Valuation, Retail Banking ( раніше був офіційним партнером ING Bank Ukraine). Власник торгових марок GF, Joy Label, DNA Training & Consulting Group.

Долучайтеся разом з «Княжа» до кола успішних людей.

Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням http://meetings.thenextgeneration.info
Бронювання квитків онлайн або з доставкою: http://concert.ua/booking/marafon-uspeha-3-0

Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.