+
Інформація про страховий продукт

Об’єкт страхування

Об’єктом страхування є відповідальність перевізника за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю пасажирів під час перевезення автомобільним транспортом, та за шкоду, заподіяну багажу при перевезенні автомобільним транспортом, або за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю пасажирів, та за шкоду, заподіяну багажу під час перевезення міським електричним транспортом.

Страхові ризики та обмеження страхування

Страховим ризиком  є подія, на випадок виникнення якої проводиться страхування, яка має ознаки ймовірності та випадковості  настання, та внаслідок настання якої може бути заподіяна шкода потерпілій третій особі та/або її майну (багажу) під час здійснення перевезень автомобільним або міським електричним транспортом, транспортним засобом, зазначеним у Договорі, у тому числі під час посадки чи висадки з транспортного  засобу, відповідальність за відшкодування якої несе Страхувальник.

Обмеження страхування. За Договором страхування діють такі обмеження страхування, за наявності яких страхове покриття за Договором страхування не діє:

  • Використання Забезпеченого ТЗ для військових потреб/ задоволення потреб будь-яких військових формувань в умовах правового режиму воєнного стану.
  • Якщо Забезпечений ТЗ викрадений або у інший незаконний спосіб вийшов із володіння Страхувальника, дія Договору страхування припиняється до моменту повернення його Страхувальнику і Страховик не відшкодовує шкоду, заподіяну Потерпілим третім особам таким транспортним засобом.
  • відповідальність, яка       виникає            внаслідок         використання   повітряного      судна   (уключаючи відповідальність перевізника), передбачену класом страхування 11;
  • відповідальність, яка виникає внаслідок використання водного судна (уключаючи відповідальність перевізника), передбачену класом страхування 12;
  • відповідальність, передбачену класом страхування 13;
  • страхування судових витрат, передбачених класом страхування

відповідальність при перевезенні пасажирів: залізничним транспортом, таксі, легковим автомобілем на замовлення.

Мінімальний та максимальний розміри страхової суми (ліміт відповідальності)

Розмір страхової суми, у межах якої Страховик зобов'язаний провести страхову виплату в разі настання страхового випадку, пов'язаного із заподіянням шкоди життю та здоров'ю пасажирів, визначається у Договорі страхування за домовленістю Сторін на одну Потерпілу третю особу з урахуванням наступних умов:

  • Мінімальний розмір страхової суми, у межах якої Страховик зобов'язаний провести страхову виплату в разі настання страхового випадку, пов'язаного із заподіянням шкоди життю та здоров'ю пасажирів, становить розмір страхової суми на одного потерпілого за шкоду, заподіяну життю та здоров'ю потерпілих, встановлений законодавством у сфері обов'язкового страхування цивільно - правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.
  • Якщо розмір страхової суми на одного потерпілого за шкоду, заподіяну життю та здоров'ю потерпілих, встановлений законодавством у сфері обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, перевищує 140 мінімальних заробітних плат у місячному розмірі, установленому законом на 1 січня року укладення Договору страхування, мінімальний розмір страхової суми, у межах якої Страховик зобов'язаний провести страхову виплату вразі настання страхового випадку, пов'язаного із заподіянням шкоди життю та здоров'ю пасажирів, становить розмір, зазначений у цьому пункті.

Розмір страхової суми, у межах якої Страховик зобов'язаний провести страхову виплату в разі настання страхового випадку, пов'язаного із заподіянням шкоди майну (багажу), визначається у Договорі страхування за домовленістю Сторін.

Страхова сума, у межах якої Страховик зобов'язаний провести страхову виплату в разі настання страхового випадку, пов'язаного із заподіянням шкоди життю та здоров'ю пасажирів, та страхова сума, у межах якої Страховик зобов'язаний провести страхову виплату в разі настання страхового випадку, пов'язаного із заподіянням шкоди майну (багажу), зазначається в Договорі страхування. Страхова сума встановлюється за Договором страхування за кожним об’єктом страхування для кожного Забезпеченого транспортного засобу.

Мінімальний та максимальний розміри страхової премії та/або страхового тарифу

Страхова премія визначається на 1 місце в Забезпеченому транспортному засобі в залежності від типу транспортного засобу, типу перевезень, кількості транспортних засобів які страхуються одночасно, порядку сплати страхової премії :
  • за шкоду життю, здоров’ю пасажирів – мінімальна премія 40 гривень, максимальна 5 000 гривень.
  • за шкоду майну (багажу) - мінімальна премія 5 гривень, максимальна 1 000 гривень.
Загальна страхова премія розраховується:
  • за шкоду життю, здоров’ю – добуток кількості місць в Забезпеченому транспортному засобі та премії на 1 місце;
  • за (шкоду майну багажу) – добуток кількості місць в Забезпеченому транспортному засобі та премії на 1 місце.

Вид, мінімальний та максимальний розміри франшизи (за наявності)

Договором страхування в частині страхування відповідальності за шкоду, заподіяну:

  • майну (багажу) може бути передбачена безумовна франшиза від 0 грн до 1000 грн;
  • життю та здоров’ю пасажирів, не може бути передбачена франшиза.

Територія та строк дії договору страхування (включаючи інформацію про порядок вступу його в дію та період(и) страхування (за наявності))

  • Територія дії страхового покриття за Договором страхування встановлюється за згодою сторін Договору і зазначається в Договорі страхування. Територією дії Договору страхування може бути Україна та/або інші держави, визначені в Договорі, в межах маршруту перевезення, крім територій, на яких ведуться бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією (якщо інше не передбачене Договором страхування).
  • Договір страхування набирає чинності з 00 годин 01 хвилини дня, наступного за днем сплати страхової премії чи її першої частини (у разі сплати страхової премії частинами), якщо інше не передбачено Договором.
  • Дія Договору страхування закінчується о 24 годині 00 хвилин (за Київським часом) дати, визначеної в Договорі страхування, як дата закінчення строку дії Договору страхування, якщо інше не передбачено Договором страхування.

Винятки із страхових випадків та підстави для відмови у здійсненні страхових виплат

Не підлягають страховому відшкодуванню:

  • Шкода, заподіяна Потерпілій третій особі внаслідок навмисних дій цієї Потерпілої третьої особи.
  • Шкода, заподіяна з причин, про які Страхувальнику (представнику Страхувальника) було відомо до початку дії Договору страхування.
  • Шкода, заподіяна Потерпілій третій особі внаслідок вчинення або спроби вчинення Потерпілою третьою особою протиправних дій (незалежно від її психічного стану).
  • Шкода, заподіяна Потерпілій третій особі під час перебування Потерпілої третьої особи в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп‘яніння.
  • Шкода, заподіяна Потерпілій третій особі внаслідок самогубства Потерпілої третьої особи або спроби вчинення самогубства Потерпілою третьою особою.
  • Шкода, заподіяна Потерпілій третій особі внаслідок навмисного нанесення Потерпілою третьою особою собі тілесних ушкоджень або нанесення шкоди здоров’ю незалежно від її психічного стану.
  • Шкода, заподіяна Потерпілій третій особі внаслідок порушення Потерпілою третьою особою встановлених законодавством правил безпеки дорожнього руху.

Страховик не несе відповідальності за претензіями та позовами, пов'язаними з:

  • Шкодою, заподіяною Забезпеченому транспортному засобу.
  • Шкодою, заподіяною майну, життю та здоров'ю водія, який керував Забезпеченим транспортним засобом при настанні страхового випадку.
  • Шкодою, заподіяною будь-якому майну (крім багажу пасажирів) та вантажу, які знаходились у Забезпеченому транспортному засобу.
  • Шкодою, заподіяною ручній поклажі пасажирів.
  • Шкодою, заподіяною співробітникам Страхувальника під час виконання ними службових обов’язків.
  • Шкодою, заподіяною в результаті перевезення або зберігання в Забезпеченому транспортному засобу небезпечних, легкозаймистих і вибухових речовин та предметів (крім паливно-мастильних матеріалів для використання у Забезпеченому транспортному засобу), зброї та інших знарядь війни.
  • Шкодою, викликаною шумом (що сприймається чи не сприймається людським вухом), вібрацією, звуковим ударом чи іншими явищами подібної природи, що виникли за участю Забезпеченого транспортного засобу.

 НЕ визнаються страховими випадками події, що сталися внаслідок:

  • війни, вторгнення, ворожих актів або військових дій (незалежно від того оголошено війну чи ні), громадянської війни;
  • заколоту, військового або народного повстання, бунту, революції, страйків, громадських заворушень, узурпації влади, введення військової влади або військового положення або стану облоги, або будь-якої події або причини, результатом якої стало оголошення військового положення або стану облоги;
  • терористичних актів. Під терористичним актом розуміється акт, який включає, не обмежуючись, вживання сили або насильства та/або загрозу вжити силу або насильство, з боку будь-якої особи або групи (груп) осіб, які діють самостійно або від імені чи у зв’язку з будь-якою організацією (організаціями) або органом (органами) влади, здійснені з політичних, релігійних, ідеологічних або аналогічних причин або цілей, включаючи намір вплинути на будь-який орган влади та/або привести громадськість, або будь-яку частину громадськості, в стан страху. Це виключення також виключає збиток, пошкодження, витрати і видатки будь-якого типу, які прямо чи опосередковано спричинені, сталися в результаті або у зв’язку з будь-якою дією, що проводилась в ході контролю, запобігання, придушення, або будь-яким іншим чином пов’язаною з актом тероризму.
  • відчуження майна в результаті конфіскації або реквізиції будь-яким законно сформованим органом влади; знищення або пошкодження майна за розпорядженням військової або цивільної влади;
  • прямого або побічного впливу ядерної енергії у будь-якій формі, іонізуючої радіації, електромагнітних полів або електромагнітної взаємодії.
  • радіоактивного, хімічного, біологічного або токсичного забруднення або зараження, застосуванням вибухових речовин (крім випадків, коли ризик заподіяння шкоди навколишньому середовищу є застрахованим за Договором);
  • Вичерпний перелік випадків, що не є страховими, збитків, що не відшкодовуються Страховиком, підстав для відмови у здійснені страхової виплати зазначаються в Загальних умовах страхового продукту  та конкретному договорі страхування.

Ліміти відповідальності страховика за окремим об’єктом страхування, страховим ризиком та/або страховим випадком, групою страхових ризиків та/або страхових випадків (за наявності), іншими складовими страхового продукту

----

Порядок розрахунку та умови здійснення страхових виплат

У разі заподіяння шкоди життю та здоров’ю потерпілих третіх осіб Страховиком здійснюється страхова виплата у зв’язку з:

  • лікуванням потерпілої третьої особи;
  • тимчасовою втратою працездатності потерпілою третьою особою;
  • стійкою втратою чи зменшенням професійної або загальної працездатності потерпілої третьої особи;
  • моральною шкодою, що полягає у фізичному болю та стражданнях, яких потерпіла третя особа зазнала у зв’язку з каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я;
  • смертю потерпілої третьої особи.

Страхова виплата у зв’язку з лікуванням потерпілої третьої особи визначається у розмірі витрат, пов’язаних з доправленням, розміщенням, утриманням, діагностикою, лікуванням, протезуванням та реабілітацією потерпілої третьої особи у відповідному закладі охорони здоров’я, із спеціальним медичним, постійним стороннім доглядом та придбанням лікарських засобів (лікарських препаратів).

  • Мінімальний розмір страхової виплати у зв’язку з лікуванням потерпілої третьої особи становить 1/30 розміру мінімальної заробітної плати в місячному розмірі, установленому законом на дату настання страхового випадку, за кожний день лікування (тимчасової непрацездатності), але не більше ніж за 120 днів.
  • Страхова виплата у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності потерпілою третьою особою визначається у розмірі суми втрачених (неотриманих) доходів за підтверджений відповідним закладом охорони здоров’я період втрати працездатності.
  • Втрачені (неотримані) доходи потерпілої третьої особи оцінюються у таких розмірах:
  • для працюючої особи (особи, яка працює за трудовим договором) – неотриманої середньої заробітної плати (середнього розміру доходу) за відповідний період часу, визначеної відповідно до Цивільного кодексу України в частині визначення заробітку (доходу), втраченого внаслідок каліцтва або іншого ушкодження здоров'я фізичної особи, яка працювала за трудовим договором;
  • для фізичної особи – підприємця чи особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, − неотриманих доходів, що визначаються відповідно до Цивільного кодексу України в частині визначення доходу, втраченого внаслідок каліцтва або іншого ушкодження здоров'я фізичної особи – підприємця;
  • для непрацюючої повнолітньої особи − 1/30 розміру мінімальної заробітної плати в місячному розмірі, установленому законом на дату настання страхового випадку, за кожний день непрацездатності, підтверджений відповідним закладом охорони здоров’я.

Страхова виплата у зв’язку зі стійкою втратою працездатності потерпілою третьою особою внаслідок настання страхового випадку визначається у розмірі втраченого потерпілою третьою особою заробітку (доходу), визначеного відповідно до Цивільного кодексу України.Якщо законодавством визначений порядок розрахунку та перелік витрат, пов’язаних з необхідністю пристосування до нових умов життя фізичної особи у зв’язку із стійкою втратою чи зменшенням професійної або загальної працездатності потерпілої третьої особи, до страхової виплати також включаються витрати, пов'язані з необхідністю пристосування до нових умов життя потерпілої третьої особи, а саме: місця проживання, робочого місця, транспортного засобу (за наявності на дату настання страхового випадку) потерпілої третьої особи, що полягає у здійсненні комплексу заходів, метою яких є створення умов для роботи, проживання, пересування потерпілої третьої особи, максимально наближених до таких умов до моменту заподіяння шкоди її життю та здоров’ю внаслідок настання страхового випадку.Ступінь стійкої втрати чи зменшення професійної або загальної працездатності у відсотках потерпілої третьої особи внаслідок страхового випадку визначається у порядку, встановленому законодавством.

  • Мінімальний розмір страхової виплати у зв’язку із стійкою втратою чи зменшенням професійної або загальної працездатності потерпілої третьої особи у разі встановлення їй інвалідності (визнання малолітньої або неповнолітньої особи дитиною з інвалідністю) становить:
    • у разі встановлення I групи інвалідності − 36 мінімальних заробітних плат у місячному розмірі, установленому законом на дату настання страхового випадку;
    • у разі встановлення II групи інвалідності − 18 мінімальних заробітних плат у місячному розмірі, установленому законом на дату настання страхового випадку;
    • у разі встановлення III групи інвалідності − 12 мінімальних заробітних плат у місячному розмірі, установленому законом на дату настання страхового випадку;
    • у разі визнання потерпілої третьої особи дитиною з інвалідністю − 36 мінімальних заробітних плат у місячному розмірі, установленому законом на дату настання страхового випадку.
  • Страхова виплата у зв’язку із моральною шкодою, що полягає у фізичному болю та стражданнях, яких потерпіла третя особа зазнала у зв’язку з каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я, здійснюється у розмірі не менше 10 відсотків від здійсненої страхової виплати у зв’язку з її лікуванням та/або втратою нею працездатності, розрахованої відповідно до  Умов.

Страхова виплата у зв’язку зі смертю потерпілої третьої особи здійснюється, якщо смерть потерпілої третьої особи настала протягом одного року з дня настання страхового випадку та є 

  • прямим наслідком такого страхового випадку.
  • Страховик у разі смерті потерпілої третьої особи здійснює страхову виплату у зв’язку із втратою годувальника кожній особі, яка відповідно до Цивільного кодексу України в частині відшкодування шкоди, заподіяної смертю потерпілого, та з урахуванням положень Сімейного кодексу України має право на таке відшкодування, у розмірі, що розраховується відповідно до Цивільного кодексу України в частині відшкодування шкоди, заподіяної смертю потерпілого.
  • Загальний мінімальний розмір страхової виплати особам, що були на утриманні одного померлого, за весь період її отримання не може бути меншим за 36 мінімальних заробітних плат у місячному розмірі, установленому законом на дату настання страхового випадку.
  • Страховик здійснює страхову виплату у зв’язку з моральною шкодою, заподіяною смертю потерпілої третьої особи, її чоловіку (дружині), батькам (усиновлювачам) та дітям (усиновленим). Загальний максимальний розмір такої страхової виплати цим особам стосовно одного померлого становить не менше 25 мінімальних заробітних плат у місячному розмірі, установленому законом на дату настання страхового випадку.
  • Страховик здійснює страхову виплату особі, яка здійснила витрати на поховання та/або спорудження надгробного пам'ятника, за умови надання Страховику документів, що підтверджують такі факти та витрати. Загальний розмір таких виплат стосовно одного померлого не може перевищувати 12 мінімальних заробітних плат у місячному розмірі, установленому законом на дату настання страхового випадку, і не залежить від суми, отриманої особою за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням та соціальним забезпеченням.
  • Загальний розмір усіх здійснених страхових виплат у разі заподіяння шкоди життю та здоров’ю однієї потерпілої третьої особи не може перевищувати розміру встановленої у Договорі для такої особи страхової суми (ліміту відповідальності) за таку шкоду.
  • Якщо шкода, заподіяна внаслідок настання страхового випадку підлягає відшкодуванню за укладеним Договором та договором обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, страхова виплата здійснюється за Договором.
  • У разі заподіяння шкоди майну (багажу) страхова виплата здійснюється у межах страхової суми (лімітів відповідальності), передбачених у Договорі, та з вирахуванням франшизи, якщо вона передбачена у Договором:
    • у разі знищення майна (багажу) – у розмірі дійсної вартості майна (багажу) на дату завдання збитків безпосередньо перед настанням страхового випадку з урахуванням зносу такого майна (багажу) із відрахуванням дійсної вартості майна (багажу) після настання страхового випадку, якщо воно має певну цінність (в тому числі придатне для подальшого використання або реалізації).

Майно (багаж) вважається знищеним, якщо вартість витрат на відновлення майна (багажу) дорівнює або більша дійсної вартості майна (багажу) на дату завдання збитків безпосередньо перед настанням страхового випадку;

  • у разі пошкодження майна (багажу) – у розмірі поточної вартості витрат на відновлення майна (багажу) до стану, у якому воно перебувало безпосередньо перед настанням страхового випадку, але не більше дійсної вартості майна (багажу) на дату завдання збитків безпосередньо перед настанням страхового випадку.

Визначення витрат на відновлення здійснюється з вирахуванням зносу частин, вузлів, агрегатів та деталей, що замінюються в процесі ремонту.Майно (багаж) вважається пошкодженим, якщо витрати на відновлення з урахуванням використання залишків майна, придатних для подальшої експлуатації або реалізації, менші дійсної вартості пошкодженого майна (багажу) на дату завдання збитків безпосередньо перед настанням страхового випадку.

Страховик зобов'язаний у строк не більше 30 робочих днів з дня отримання заяви про страхову виплату, документів, зазначених у Договорі страхування, які необхідні для визнання випадку страховим, визначення розміру заподіяної шкоди і здійснення страхової виплати, прийняти рішення про визнання випадку страховим та здійснення страхової виплати чи про невизнання випадку страховим / відмову у здійсненні страхової виплати та повідомити про це Страхувальника, Особу, яка має право на отримання страхової виплати, у строк не більше 3 робочих днів з дня прийняття відповідного рішення й у визначений ними спосіб. Таким способом повідомлення за Договором страхування визначається письмове повідомлення, здійснене за адресою Страхувальника, вказаною в Договорі страхування, та письмове повідомлення, здійснене за адресою Особи, яка має право на отримання страхової виплати, вказаною в заяві про страхову виплату або документах, що надаються Особою, яка має право на отримання страхової виплати Страховику згідно з Договором страхування, якщо інший спосіб не визначений вказаними особами при наданні Страховику документів, зазначених у Договорі страхування. Рішення Страховика про 

  • визнання випадку страховим та здійснення страхової виплати оформлюється Страховим актом за формою, встановленою Страховиком.

Страхова виплата здійснюється Страховиком у строк не більше 10 робочих днів з дня прийняття відповідного рішення.

Страхова виплата здійснюється Страховиком:

  • безпосередньо Особі, яка має право на отримання страхової виплати, у безготівковій формі за реквізитами рахунку (рахунків), наданими відповідною особою (особами), та/або
  • Страхувальнику, якщо Страхувальник за згодою Страховика самостійно відшкодував заподіяну шкоду Особі, яка має право на отримання страхової виплати, та/або

закладу охорони здоров'я, іншій особі, що здійснює або здійснила лікування Потерпілої третьої особи, ремонт пошкодженого майна потерпілої третьої особи та/або надає чи надала іншу допомогу (послуги) у разі заподіяння шкоди Потерпілій третій особі та/або її майну (за погодженням з Особою, яка має право на отримання страхової виплати).

 Можливі наслідки для споживача в разі невиконання ним обов’язків, визначених договором страхування, включаючи несвоєчасне повідомлення про настання страхового випадку без поважних причин та несвоєчасну сплату страхової премії або її наступної частини

Страховик має право відмовити у виплаті страхового відшкодування в таких випадках:

  • Страхувальник не дотримав строків надання Заяви про подію та на виплату без поважних на це причин або створював Страховикові перешкоди у визначенні обставин страхового випадку та розміру збитків та/або визначенні наявності або відсутності підстав для визнання страховою/нестраховою та прийняття рішення за подією;
  • Страхувальник не виконав обов’язків, які передбачені умовами Договору. Дія Договору припиняється у разі несплати Страхувальником страхових платежів у встановлені Договором строки.

Інформація про можливість придбати страховий продукт окремо, якщо такий продукт пропонується разом із супутнім та/або додатковим товаром, роботою або послугою, що не є страховою, як складова одного пакета або договору

Не є супутнім та або додатковим товаром

Умови отримання знижки на страховий продукт та акційні пропозиції страховика (за наявності), включаючи терміни їх дії.

відсутні

Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
Kyivstar +38 096 244 99 11
Lifecell +38 093 244 99 11
Vodafone +38 050 244 99 11
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Контакт-центр у месенджерах:

Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
×
Повідомити про порушення/неприйнятну поведінку/шахрайство
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.