Збираючись у відпустку, всі ми перебуваємо в піднесеному настрої. Зміна обстановки, розваги та море нових вражень – попереду нас чекає чудовий відпочинок! Очевидно, ніхто не допускає похмурих думок про можливі неприємні сценарії під час відпустки. І не потрібно. Що потрібно, так це подбати перед поїздкою про збереження свого здоров'я та майна під час відпочинку. Тим більше, що зробити це дуже просто – за допомогою туристичної страховки.

Чому важливо вибирати не тільки поліс, але і страхову компанію?

Не лінуйтеся витратити трохи часу на пошук підходящої програми страхування, умови якої будуть відповідати вашому відпочинку. При цьому не випускайте з уваги важливий момент – надійність страхової компанії не менш, а можливо навіть і більш важливий фактор, від якого залежить якість послуг і швидкість відшкодування витрат при виникненні страхового випадку. Фахівці страхової компанії «Княжа» приділяють особливу увагу питанню якості та оперативності врегулювання страхових подій. Про що свідчать сотні позитивних відгуків наших клієнтів.

Від чого залежить вартість "стандартного" страхування?

Стандартне страхування мандрівників забезпечує надання своєчасної та якісної медичної допомоги (швидкої, стаціонарної, амбулаторної та невідкладної стоматологічної), а також додаткових послуг, пов'язаних з наданням цієї допомоги (транспортних і послуг зв'язку).

Ціна туристичного поліса залежить в першу чергу від страхової суми, яка визначається місцем відпочинку. У країнах Європи – мінімум 30-35 тисяч євро. В інших країнах від 50 до 100 тисяч євро. У договорі страхування вказується один з трьох варіантів:

  • Європа (країни Шенгенської зони або інші країни Європи);
  • Весь світ (крім США, Канади, Японії, Австралії, Ізраїлю, Таїланду, ОАЕ та ін.).
  • Весь світ + (в тому числі США, Канада, Японія, Австралія, Ізраїль, Таїланд, ОАЕ та ін.).

Так само вартість стандартної страховки для подорожей залежить від тривалості запланованої поїздки і обраного пакету послуг. Наприклад, програма мінімум не передбачає невідкладну стоматологічну допомогу, а стаціонарне лікування покриває в розмірі 10% від страхової суми на один випадок. У той час як більш дорогий пакет покриває невідкладне лікування зубів в межах ліміту, а стаціонарне лікування обмежує лише повною страховою сумою. Такі нюанси закономірно впливають на кінцеву вартість страхування туристів.

Страховий захист подорожуючих за кордон

Яку роль виконує асистуюча компанія?

Асистанс – компанія зі світовою мережею представництв, яка організовує, контролює і оплачує надання медичних послуг застрахованій особі відповідно до умов страхового поліса за дорученням страхової компанії.

При виникненні страхового випадку, турист зв'язується або з представником своєї страхової компанії, або з асистансом на пряму, і далі діє згідно з отриманими рекомендаціями.

СК «Княжа» співпрацює з провідними компаніями даної галузі: Balt Assistance Ltd., NOVA ASSISTANCE, Айболит, Ваш асистанс.

Які додаткові ризики можна застрахувати крім стандартних медичних?

Будь-які тури за кордон не обмежені лише класичними медичними ризиками. Проблеми можуть виникнути на будь-якому етапі поїздки. Саме тому ми розробили додаткові програми страхування, які можна оформити разом із основним полісом.

  • Програми для спорту і активного відпочинку
Травматизм – досить часта причина звернення туристів за медичною допомогою. Зрозуміло, що ризик отримати травму у спортсменів і любителів активного відпочинку значно вищий ніж у шанувальників екскурсій і спокійного пляжного дозвілля. Якщо ви плануєте дайвінг, альпінізм, гірськолижний спорт, банджи-джампінг та інші екстремальні види відпочинку, вам обов'язково необхідно повідомити про це свого страховика. Він в свою чергу зробить відповідну позначку в полісі, яка забезпечить вам медичну допомогу і відшкодування витрат при виникненні страхових випадків з відповідної причини. Але травми – це не єдина проблема, яка може підстерігати спорт-орієнтованих туристів. Затримка або пошкодження спорядження, закриття гірськолижних трас – не найбільші ризики, але цілком реальні. Крім того, в екстрених випадках може знадобитися пошуково-рятувальна операція або дороге лікування в барокамері. Щоб убезпечити себе в таких ситуаціях, вам знадобиться додаткова програма – Sport Life "C".
  • Страхування багажу і адміністративних послуг
Загубили багаж? Вкрали документи і/або проїзні квитки? Затримали рейс на добу? Всі ці неприємні ситуації можна компенсувати, якщо ви завчасно придбали додаткову програму «В» до свого туристичного полісу. Вона дозволяє покрити витрати на придбання предметів першої необхідності в разі зникнення багажу, а також відшкодувати вартість багажу на суму до 500 євро. Ще ця програма передбачає процедуру відновлення втрачених документів і покриває проживання в готелі (в рамках 80 євро) в разі тривалої затримки рейсу.
  • Страхування на випадок нездійснення поїздки

І така програма страхування існує, адже ситуації в житті трапляються різні. Оголошення воєнного стану в країні відпочинку, скасування авіарейсу внаслідок стихійного лиха на курорті або несподівана важка хвороба/травма туриста – всі ці випадки класифікуються як страхові, якщо у вас є додаткова програма «N». За її умовами потерпілий турист має отримати відшкодування збитку в межах до 500 євро.

Крім перерахованих вище програм так само можливі додаткові опції – страхування від нещасного випадку і страхування нерухомого майна на час відпустки. За більш детальною інформацією звертайтесь до консультантів СК «Княжа».

Можливі причини відмови у виплатах

Хоча комплексна туристична страховка покриває максимум з можливих ризиків, трапляються ситуації, в яких страхова компанія відмовляє своїм клієнтам у виплаті відшкодування. Усі вони перераховуються в договорі, тому, щоб уникнути неприємних сюрпризів, важливо його уважно читати. До можливих причин відмови належать такі випадки:

  • Страхувальник не повідомив про настання страхового випадку протягом 24 годин.
  • Будь-які самостійні дії, пов'язані з лікуванням, не були узгоджені з асистансом або страховою компанією.
  • Ігнорування рекомендацій СК/асистансу при виникненні страхового випадку.

Також страхова компанія не зобов'язана покривати витрати на медичні послуги вагітним, які перебувають на терміні понад 28 тижнів або витрати на лікування з використанням нетрадиційної медицини. Для ознайомлення з повним списком винятків, проконсультуйтеся з фахівцем СК «Княжа».

Очевидно, що страховка для подорожі – це не формальність, і зовсім не зайвий документ. Якщо вам хоч один раз довелося побувати в ситуації, яка вимагала втручання асистансу, ви з тих пір напевно купуєте найбільш повну програму страховки для наступних поїздок. Але навіть якщо ви ніколи не зверталися по допомогу до страхової компанії за кордоном, пам'ятайте – завжди буває перший раз. І буде краще, якщо він станеться при наявності гарної програми від надійного страховика.

Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.