• Про компанію
  • Vienna Insurance Group
  • Місія VIG

Страхова компанія «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» – це надійна страхова компанія загальнонаціонального масштабу, яка постійно розвивається та працює на страховому ринку України з 1997 року, а з 2005 року – входить до складу потужної європейської фінансової структури Vienna Insurance Group.

Страхова компанія «Княжа VIG» є одним із лідерів класичного страхування на українському ринку. Компанія має унікальний досвід професійної діяльності в галузі страхування, що дозволяє пропонувати індивідуальні страхові рішення та забезпечувати якісний сервіс по всій Україні. Це можливо завдяки потужній регіональній мережі та професійній команді, до складу якої входить 25 дирекцій, більше 200 регіональних центрів, 700 співробітників і понад 900 агентів.

Компанія діє на підставі 31 ліцензії на впровадження обов'язкових та добровільних видів страхування. Кожен власник поліса СК «Княжа VIG» отримує дієвий страховий захист і грошову підтримку, що допомагає долати фінансові труднощі та зберігати гідний рівень життя під час прикрих ситуацій.

За більш ніж за 21 рік своєї діяльності компанія здобула бездоганну репутацію та завоювала довіру понад мільйона клієнтів, бо щодня максимізує рівень їх задоволеності, гарантує високу фінансову надійність та сумлінно виконує свої зобов'язання. Тільки за 2018 рік СК «Княжа VIG» зібрала понад 600 000 000 грн страхових платежів та виплатила 265 000 000 грн своїм клієнтам.

Гарантом якості та фінансової стабільності СК «Княжа VIG» є Vienna Insurance Group, яка успішно працює на європейському страховому ринку з 1824 року. На сьогодні Vienna Insurance Group активно представлена в 25 країнах і є провідною страховою групою в Австрії, Центральній та Східній Європі, має бездоганну репутацію на страховому ринку. Більше 25 000 співробітників в 50 компаніях Групи щодня забезпечують страховий захист своїх клієнтів.

Як частина потужної міжнародної групи, страхова компанія «Княжа Vienna Insurance Group» гарантує клієнтам високий рівень якості страхового захисту та професіоналізму, порядність, зручність взаємодії, беззаперечне виконання своїх зобов'язань щодо виплати страхових відшкодувань.

Презентацію компанії ви можете завантажити на свій e-mail:
Неверный ввод
Неверный ввод
Звертайтеся до нас:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Повідомити в службу контролю якості сервісу

viglogo20181

  • Vienna Insurance Group – це міжнародна страхова група, штаб-квартира якої розташована у Відні, столиці Австрії. Після падіння «залізної завіси» в 1989 році VIG швидко розширилася від виключно австрійського бізнесу до міжнародної групи. Сьогодні VIG є синонімом стабільності та досвіду в галузі фінансового захисту від ризиків. Історія створення Групи Vienna Insurance Group бере початок з 1824 року. Зараз VIG є провідним страховиком в Австрії, Центральній та Східній Європі. Група представлена 50 компаніями в 25 країнах світу.
  • У 2018 році компанії, що входять до складу VIG, підтвердили успішне втілення стратегічних планів щодо лідерських позицій в Австрії, Центральній та Східній Європі. Вони зібрали € 9,7 млрд страхових премій (+ 3%).
  • Прибутки VIG (до оподаткування) у 2018 році склали € 485 млн (+ 10%).
  • Високі рейтинги Групи (на рівні А+ зі стабільним прогнозом) у черговий раз підтверджено Міжнародним рейтинговим агентством Standard & Poor's.

МІСІЯ ТА ЦІННОСТІ БРЕНДУ
VIENNA INSURANCE GROUP:

НАШЕ БАЧЕННЯ

Ми прагнемо бути вибором №1 для наших клієнтів. Орієнтуємо бізнес-стратегію на своїх клієнтів та забезпечуємо їм довгостроковий захист. Це дозволяє зміцнювати нашу позицію провідної страхової групи в Австрії, Центральній та Східній Європі.      лллллллллллллллллллллллллллллллллллллл

 НАШІ ЦІННОСТІ

Різноманітність
Орієнтація на клієнта
Відповідальність

НАША МІСІЯ

Ми підтримуємо стабільність та компетентність у галузі захисту ризиків. Використовуємо свій досвід, знання та різноманітність, щоб бути ближчими до наших клієнтів. Вважаємо своїм обов'язком захищати ті цінності, що є важливими для наших клієнтів.

МИ ОБІЦЯЄМО

Даємо можливість клієнтам жити
безпечніше та краще:
захищаємо важливе.

Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00, сб: 10:00-14:00
×

Надіслати резюме

Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Шановний клієнте!

З метою покращення сервісу, на сайті проводяться технічні роботи. Для оформлення полісу ОСЦПВ просимо звернутися до найближчого відділення або за телефоном 0 800 501 486.

Вибачте за тимчасові незручності.