20, 21, 22 травня 2016 року в Києві (ВЦ "КиївЕкспоПлаза", вул. Салютна, 2-Б) за інформаційної підтримки страхової компанії КНЯЖА пройде перший в Україні (і СНД) 3-х денний Саміт з просування бізнесу в інтернет та запуску абсолютно нового проекту "Лабораторія Онлайн Бізнесу 2016".
За словами організаторів – першої в СНГ спільноти інтернет-підприємців Genius Marketing, настільки масштабна та унікальна подія ще ніколи не проводилася в Україні.

Всі 3 дні, а це більше 17 годин потужного контенту, сформовані у покрокові інструкції і чіткі дії, які можна відразу ж застосувати на практиці. Відвідати подію буде цікаво підприємцям, які ще не представили свій бізнес в інтернет, онлайн-підприємцям, які хочуть вивести бізнес на наступний рівень, маркетологам, експертам, коучам та усім, хто продає товари і надає послуги.

Учасники дізнаються, як безкоштовно залучити нових клієнтів з інтернету, про нестандартні методи просування онлайн та найостанніші напрацювання в області платної реклами (як платити менше, а отримувати більше), яким чином обійти конкурентів та масштабувати свій бізнес за рахунок сучасних технологій, що робити з тими, хто йде з сайту і не купує та багато іншого.

На Саміті виступатимуть 3 глобально відомі іноземні спікери:
• Marcel Knopf, один з найсильніших експертів в Європі із залучення трафіку;
• Roland Mirabueno, провідний світовий експерт з оптимізації маркетингових процесів;
• Kris Steles, ексклюзивний гість з Німеччини, 26-річний інтернет-підприємець і мультимільйонер.

Забронювати місце на найпотужнішому саміті з інтернет-бізнесу та дізнатися більше можна за допомогою офiцiйного партнера: холдинг НАС (http://nas-ua.com/gm/).
Для участі у Саміті співробітникам СК КНЯЖА надається знижка, що залежить від кількості зареєстрованих осіб: для двох – 15%, для трьох – 20%, для чотирьох -25%, для п’ятьох – 30%.
Аби отримати свою знижку достатньо зареєструватися на сайті http://nas-ua.com/gm/ та назвати менеджеру, який передзвонить, кодове слово NAS. Розмір знижки буде відомий після визначення кількості людей, які збираються відвідати захід.

Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.