УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» прийняла участь у щорічній міжнародній туристичній виставці UITT, що проходила з 30 березня по 1 квітня 2016 у Києві.

UITT - це традиційне щорічне місце зустрічі туристичних операторів, авіакомпаній, туристичних агентств, національних і регіональних туристичних комітетів, страхових компаній, готельних та курортних комплексів. Виставка розкриває весь спектр туристичних послуг, починаючи з організації туристичних поїздок у різні кінці світу і закінчуючи послугами авіаперевезень, продажем залізничних квитків, розміщенням та бронюванням готелів, організацією конференцій, семінарів, наданням страхових послуг.

Відвідувачі виставки, а це більше ніж 20 000 чоловік з усієї України та інших країн світу, є здебільшого фахівцями туристичної галузі, та приймають або впливають на прийняття рішень про співпрацю.
Страхова компанія КНЯЖА – постійний учасник виставки, була однією з двох представлених на виставці страхових компаній. Чимало відвідувачів проявляли інтерес до Компанії, цікавились страховими продуктами та умовами співробітництва, залишали свої контакти.

На виставці були представлені стенди різних туристичних компаній, готелів, деяких країн та інших суб'єктів туристичної глузі. Акцент на туризмі в цьому році на таких країнах, як Туреччина, Єгипет, Болгарія, Кіпр, Албанія. Також був представлений великий стенд України «Ukraine for you» і представництва всіх областей.
«Участь у виставці дає можливість дізнаватись про нові тенденції у сфері туризму, знайомитись з представниками туристичного бізнесу та презентувати нашу Компанію, як надійного страховика та одну з провідних компаній на ринку. Адже, СК КНЯЖА пропонує одні з найкращих умов страхування та входить в п’ятірку лідерів з туристичного страхування в Україні», - коментує Вікторія Распопова, Директор з андерайтингу особистих видів страхування.
Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.