«Прощавай, VIG Kids Camp! До нових зустрічей!» – близько 500 дітей співробітників групи компаній VIG із 22 країн Східної та Центральної Європи повернулися додому і привезли незабутні враження про літній відпочинок в Австрії. Мають чим поділитися зі своїми друзями і діти співробітників СК «Княжа» – переможці конкурсу «Намалюй свою картину миру», що проходив на початку 2017 року серед хлопчиків та дівчаток віком від 9 до 13 років. 25 дітей працівників СК «КНЯЖА» нагородили запрошеннями до одного з чотирьох таборів VIG Kids Camp, і жоден не змарнував цієї чудової нагоди відвідати один із найчарівніших куточків Європи.

Упродовж двох тижнів гостинна Австрія із задоволенням відкривала підліткам багато цікавого про власну історію, облаштування світу, таємниці природи, морів та океанів. Відвідуючи музеї, зоопарки, парки та інші цікаві екскурсії, діти поринали в атмосферу Відня, пізнаючи місцевий колорит, звичаї і традиції.

Незалежно від того, який саме відпочинок для себе обрала та чи інша дитина: табір у місті чи сільській місцевості, в горах чи біля озера, – дякуючи організаторам VIG Kids Camp усі діти сповнилися найсвітлішими емоціями про літній відпочинок. Окрім розвиваючої пізнавальної програми, своє дозвілля діти проводили в активному відпочинку. Адже передусім вони мали набратися нових сил. Українські хлопчаки та дівчатка разом зі своїми однолітками з інших країн плавали, грали в різні ігри, влаштовували вікторини, займалися спортом, грали у хокей, баскетбол, футбол, долали альпійські вершини, встановлювали особисті рекорди під час піших туристичних маршрутів, подорожували човном.

Родзинкою відпочинку у VIG Kids Camp стала справжня фотомайстерня із відомим фотографом Луї Ламмерхубером, який під час живого спілкування відкрив юним талантам деякі секрети своєї професії і роль фотографа в утвердженні миру на планеті. Далі він запропонував учасниками семінару зробити власний знімок на тему миру, використовуючи навколишній ландшафт і те, що є у них під рукою чи залучаючи до фотосесії один одного. Головне – передати свою ідею. Але щоб цього досягти, на думку зіркового фотографа, потрібно спершу добре подумати і дати відповідь самому собі: що саме для тебе особисто означає слово «мир»?

Примітно те, що найкращі світлини учасників семінару-практикуму, який провів зірковий фотограф, будуть представлені для оцінювання професійному журі міжнародної премії Alfred Fried Photography Award 2017. Адже саме за ініціативою Луї Ламмерхубера цього року престижний у спільноті фотографів конкурс ввів окрему категорію для дітей до 14 років. Призовий фонд для цієї категорії юних талантів становить 1000 євро.
Згодом діти з усіх чотирьох таборів відвідали різні притулки для людей похилого віку і організували для них приємне дозвілля з народними танцями та співами.

«Основний акціонер Vienna Insurance Group і засновник VIG Kids Camp – Wiener Städtische Versicherungsverein велику роль приділяє тому, щоб об’єднувати різні покоління, виховувати у дітей соціальну відповідальність та прищеплювати глибше розуміння різних процесів, які відбуваються у суспільстві. Такі відвідини самотніх старих людей – це ще й неоціненні навички толерантності, якої так часто бракує суспільству», – пояснює Дмитро Грицута, Голова Правління УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп».

Створення майданчиків для обміну культурами різних країн, підтримка здорового способу життя, а також виховання соціально свідомих громадян будь-якої країни у майбутньому – цінності, які сформували основу корпоративної культури Vienna Insurance Group.

Опріч іншого, за словами керівника СК «Княжа», відгуки співробітників про яскравий літній відпочинок їхніх дітей в Австрії допомагають у подальшій роботі. «Ми пишаємося тим, як наші діти швидко знаходять нових друзів, наскільки вони креативні, як вміють об’єднувати зусилля для вирішення якогось завдання. Усі їхні емоції, враження та знахідки надихають нас для пошуку нових ідей та рішень у своїй роботі, дають неповторне відчуття взаєморозуміння великої родини і потужної команди», – говорить Дмитро Грицута.

Більше вражень про літній відпочинок у VIG Kids Camp можна отримати за посиланням http://www.vigkidscamp.com

Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.