З 1 березня 2013 року УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» ввела в дію інноваційну програму добровільного страхування легкових автомобілів для фізичних осіб «КАСКО без виключень».

Новий продукт дозволяє страхувальнику скористатися всіма можливостями страхового захисту автомобіля, оскільки клієнт може вибирати як необхідний рівень страхового покриття, так і усі можливі опції сервісу.

Наприклад, у опції «Виключення» при підписанні договору страхування можна встановити індивідуальний список виключень із страхових подій, і тим самим значно розширити страхове покриття. Всього в список входять 10 виключень, серед яких: грубе порушення Правил дорожнього руху, гідравлічний удар, пошкодження виключно ковпаків або дисків коліс та інші.

Окрему увагу в продукті приділено зручності, якості і швидкості сервісу.

Опція «Експрес-виплата» дозволяє отримати виплату в термін від 5 робочих днів з моменту подачі документів (в залежності від обставин події і тяжкості пошкоджень авто). Опція «Допомога в дорозі і сервіс» дає можливість безкоштовно скористатися безкоштовною консультацією юриста, а також евакуатором при ДТП. Також в цю послугу входять організація технічної допомоги (підвезення палива, заміна колеса, аварійне відкриття дверей), виклик на місце події представників компетентних органів, запис по телефону на мийку, шиномонтаж і СТО, консьєрж-сервіс.

Також УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» надає допомогу при зборі документів, необхідних при оформленні страхової події і повністю організує ремонт автомобіля на партнерських СТО.

«Продукт « КАСКО без виключень» відповідає потребам найбільш вимогливих клієнтів, які хочуть отримати максимум страхового захисту, сервісу і комфорту при спілкуванні зі страховою компанією, – говорить Заступник Голови Правління УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» Світлана Красовська. – Все це забезпечується фінансовими гарантіями і високими стандартами обслуговування Vienna Insurance Group, які наша компанія надає кожному клієнту».
Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.