З липня 2016 року УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» впровадила новий зручний сервіс для своїх клієнтів. При укладанні договору автоцивілки вартістю понад 300 гривень можна замовити безкоштовну доставку полісу додому чи в офіс. Доставку буде здійснено протягом 24 годин.

Зробити це просто – треба лише скористатися завантаженим на телефон мобільним додатком (назва додатку для смартфонів на базі IOS та Android – «Княжа СК») або зайти на сайт http://cabinet.kniazha.ua.
«З липня 2016 року ми запроваджуємо новий сервіс в тестовому режимі по Києву, проте вже найближчим часом плануємо запропонувати його нашим клієнтам по всій Україні», – зазначає Роман Коваль, керівник проекту «Мобільний сервіс».

Мобільний додаток «Онлайн сервіс для клієнтів» компанія впровадила вже понад рік тому. Основна його перевага в тому, що багато поточних питань завдяки цьому сервісу можна вирішувати та уточнювати дистанційно, не гаючи час на відвідування офісу чи спілкування з оператором контакт-центру.

Один із ключових функціоналів додатку – онлайн-доступ до процедури врегулювання страхового випадку. Страхувальник відстежує через свій мобільний усі етапи врегулювання, що робить цей процес прозорим і зрозумілим для нього. Він отримує на смартфон всю необхідну інформацію: терміни розгляду справи, перелік потрібних копій документів, відомості про прийняте рішення тощо. Сервіс також дозволяє дистанційно додавати усі потрібні копії документів.

Інформацію про строки виплати страхового відшкодування та фактичний перерахунок коштів на рахунок клієнта чи СТО страхувальник з підключеним мобільним додатком отримує майже одразу після прийняття рішення чи здійснення оплати.

За допомогою додатку, до речі, можна швидко розрахувати не лише вартість полісу автоцивілки, а й КАСКО та Зеленої картки. Так само легко тут замовити відповідний договір страхування, вказавши будь-яке відділення УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп», де клієнт планує забрати поліс. Для більшої зручності в сервісі подана онлайн-мапа із позначенням усіх офісів компанії.

Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.