З лютого 2016 року в Україні збільшено до 50 тис. грн ліміт максимальної виплати за шкоду, заподіяну майну постраждалих у ДТП, що оформлена за Європротоколом.
«Зважаючи на ринкові умови, однозначно, такий крок регулятора є обґрунтованим з точки зору захисту фінансових інтересів громадян, постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах. Окрім того, завдяки вигідним умовам Європротоколу, віднині ще більше водіїв зможуть швидко врегулювати свої страхові випадки, не залучаючи поліцію», - зазначає Голова Правління УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» Дмитро Грицута.
У свою чергу СК «Княжа» ще в червні минулого року створила унікальні умови для своїх клієнтів, впровадивши систему прискореної виплати за Європротоколом, яка передбачає страхове відшкодування лише за 3 робочі дні!

У разі відсутності на місці події потерпілих, всі учасники ДТП не мають ознак алкогольного або наркотичного впливу і дійшли згоди щодо визначення порушника правил дорожнього руху та пошкодження транспортного засобу, відновлення якого не перевищуватиме 50 тис. грн, — складається Європротокол. Першого дня, після отримання заяви про відшкодування від власника пошкодженого авто та інших необхідних документів, спеціаліст УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» оглядає транспортний засіб та складає Акт і фототаблицю, на підставі яких програма «Audatex» розраховує суму матеріальної шкоди. Отримана калькуляція страхового відшкодування погоджується з власником авто на місці прийому заяви. Протягом другого дня складаються та затверджуються Акти страхового відшкодування. Третього – відбувається безпосередньо виплата.
За словами Голови Правління УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» Дмитра Грицути, за такий невеликий термін роботи системи прискореної виплати вже більше 400 клієнтів скористалися цією послугою і оцінили сервіс врегулювання на високому рівні. За прискореною системою Компанія виплатила понад 2 мільйони гривень страхових відшкодувань. «Ми знаємо, як цінувати час та спокій наших клієнтів, а простота процесу та оперативне врегулювання страхових випадків лише підтверджують європейський рівень обслуговування в СК «Княжа», - підкреслив Дмитро Грицута.

Оператори Контакт-центру УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» за телефоном 0 800 500 486 цілодобово та без вихідних надають всю необхідно інформацію учасникам ДТП щодо оформлення Європротоколу, найближчого підрозділу компанії, до якого можна звернутися для подачі заяви про страховий випадок, а також перелік документів, які мають надати до страховика учасники події, склавши на місці Європротокол.
Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.