Соціальні програми Vienna Insurance Group реалізуються у багатьох напрямках та торкаються інтересів як дорослих, так і дітей. Вже стало доброю традицією підтримувати здоровий розвиток молоді та організовувати активний відпочинок для дітей своїх працівників завдяки конкурсу дитячих малюків.

Цього року цей мистецький проект буде реалізовано всьоме і компетентне журі Vienna Insurance Group очікуватиме творчі малюнки дітлахів з усіх компаній групи на тему: «Подорож містами – де ти хочеш побувати».

450 найкреативніших художниць та художників віком від 9 до 13 років проведуть два незабутні тижні в одному з чотирьох найкращих літніх таборів Австрії VIG KIDS CAMP! Відповідно до своїх уподобань, переможці зможуть самі обрати табір: «City Camp» в Штреберсдорфе у Відні, «Country Camp» в м. Ваграйн, «Mountain Camp» у м. Маріацелль, або ж «Lake Camp» у м. Зеебоден.

З моменту започаткування конкурсу VIG KIDS CAMP вже близько сотні дітей співробітників УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» побували на батьківщині Vienna Insurance Group, познайомились з культурою Австрії, отримали незабутні враження від активного дозвілля та знайшли нових друзів. Більш детальну інформацію про табори можна знайти за посиланням http://www.vigkidscamp.com/

 

Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.