УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» впровадила новий страховий продукт «Медичний захист в дорозі», який поєднує добровільне медичне страхування та страхування від нещасних випадків. Застрахованими особами можуть бути водії транспортних засобів, пасажири та пішоходи, у тому числі діти.

«Медичний захист в дорозі» гарантує надання безкоштовної невідкладної медичної допомоги застрахованій особі, що потрапила у дорожньо-транспортну пригоду (ДТП), у клініках державної або приватної форми власності. В залежності від ситуації надаються таківиди допомоги:

швидка медична допомога;
стаціонарне лікування;
амбулаторно-поліклінічне лікування (у т.ч. послуги травмпункту);
стоматологічна допомога.

Усі види включають консультації лікарів, проведення експрес-діагностики або діагностичних лабораторних та інструментальних досліджень, лікувальних процедур та маніпуляцій, забезпечення медикаментами, необхідними для надання невідкладної медичної допомоги або лікування.

Страхувальник може обрати одну з трьох можливих програм, страхова сума за якимистановить 10 000, 30 000 та 100 000 грн. Договір страхування діє протягом року на всій території України.

Лікарі-координатори медичного асистансу УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» забезпечать організацію невідкладної допомоги потерпілим в медичних закладах, з якими співпрацює компанія, та нададуть установам гарантії оплати медикаментів та медичних послуг.

Також за фактом настання страхового ризику «нещасний випадок» застрахованій особі або вигодонабувачу додатково буде здійснена страхова виплата в залежності від обраної програми страхування.

«Щодня багато людей отримують травми, потрапляючи у ДТП, — каже заступникГолови Правління УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» Світлана Красовська. — І на жаль, досить часто самому важко забезпечити організацію медичної допомоги, а лікування отриманих травм потребує значних витрат (середня вартість лікування травми після ДТП становить близько 5 000 грн). З полісом «Медичний захист в дорозі» нашім клієнтам гарантується вчасна медична допомога при ДТП та якісне лікування у клініках високого рівня».
Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.