Будь-яка сучасна квартира або будинок насичені побутовою технікою та іншим обладнанням, експлуатація якого вимагає підвищеної уваги з Вашого боку. Але навіть найкраще обладнання та ретельний догляд не виключають можливість поломки або аварії, внаслідок чого може бути завдана шкода Вашим сусідам.

Відтепер Ви та Ваші сусіди можуть бути впевнені у тому, що добрі стосунки між Вами не зіпсуються прикрою несподіванкою.

З 2 вересня 2013 року УСК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП» ввела в дію нову програму добровільного страхування цивільної відповідальності фізичних осіб перед третіми особами при експлуатації житлової нерухомості «Відповідальний сусід».

Поліс «Відповідальний сусід» гарантує відшкодування страховою компанією шкоди життю, здоров’ю та майну Ваших сусідів у разі настання страхового випадку,таким чином захищає Ваші майнові інтереси.

Навіть у разі здачі помешкання в оренду з новою програмою «Відповідальний сусід» страхувальник може не хвилюватися за те, що його квартиранти можуть, наприклад, випадково залити квартиру сусідів з нижніх поверхів.

Окрема увага у цьому продукті приділяється зручності, якості та швидкості сервісу: за цією програмою не вимагається заповнення заяви на страхування.

«Багато людей щодня стикаються з проблемами пошкодження свого або сусіднього житла, – говорить Заступник Голови Правління Світлана Красовська. – І, на жаль, вирішення таких ситуацій пов’язане з необхідністю понесення неабияких витрат на відновлення майна, купівлю будівельних матеріалів, оплату роботи майстрів та інше. Тому, звичайно, вигіднішим варіантом є придбати поліс «Відповідальний Сусід» і бути впевненим, що у разі настання страхового випадку Ваші майнові інтереси будуть захищені, а добрі відносини з сусідами не зіпсуються через прикру несподіванку».
Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.