З 19 серпня 2013 року УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» ввела в експлуатацію нову систему дистанційного навчання своїх співробітників (надалі - СДН). СДН була розроблена на базі сучасних комп’ютерних технологій та забезпечує можливість самостійного та мобільного навчання як штатних співробітників, так і позаштатних агентів Компанії.

Головна мета СДН – підвищення кваліфікації та професіоналізму співробітників Компанії, в першу чергу продавців та агентів, які безпосередньо взаємодіють з клієнтами. Крім того, нова система навчання покликана зменшити терміни та підвищити якість впровадження нових страхових продуктів та, безумовно, збільшити обсяги продажів.

Таким чином, кожен співробітник Компанії тепер має можливість у зручний для себе час з будь-якого комп’ютеру вивчати страхові продукти, знайомитись з актуальною нормативною документацією Компанії, проводити розрахунки за допомогою калькуляторів по окремих страхових продуктах, оцінювати рівень своїх знань, приймати участь в онлайн-опитуваннях Компанії, оперативно отримувати інформацію про новини та важливі події в Компанії.

«Ми прагнемо забезпечити високоякісне обслуговування клієнтів, тому ефективне навчання співробітників за допомогою новітніх інформаційних та телекомунікаційних технологій – запорука успішного та стабільного розвитку Компанії» - коментує Заступник Голови Правління УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» Світлана Красовська.
Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.