Добрий день, дорогі читачі.

До сьогоднішньої статті я приділяв увагу страхуванню автомобілів, залишаючи поза увагою себе улюблених. Сьогодні я порушу тему, яка цікавить багатьох. Це страхування мандрівника. У сучасному світі кожна молода людина, яка заробляє, не мислить себе без виїзду за кордон. Це драйв, нові емоції, пізнання іншого світу, відновлення енергії та багато задоволення. Відпочинок у нас асоціюється лише з хорошими почуттями і ми не замислюємося, що щось може статися з нашим здоров’ям.

Ось з цього моменту починається найцікавіше. Якщо Ви не подбали про себе завчасно, то необхідно дуже швидко вирішувати, як викликати медичну допомогу, до якого медичного закладу звернутися, де купувати ліки, як за все це заплатити і багато іншого. А якщо Ви без свідомості, то це взагалі дуже сильно ускладнює процес. Але Ви молодець! Поліс у Вас в кишені — половину справи зроблено. Можна розслабитися і віддати себе до рук професіоналів.

Поліс медичного страхування враховує всі можливі ситуації, які можуть статися з Вами раптово. Ось тут можна перераховувати до безкінечності, але двома словами – травми, тепловий удар, отруєння, загострення хронічних захворювань (виключно гостра фаза), невідкладна стоматологія при травмуванні зубів і т.д. А це, я Вас запевняю, чимало. Медицина за межами нашої батьківщини обчислюється тими ж цифрами, але в іншій валюті.

І це ще не все! Чи замислювались Ви, хто і яким чином доставить Вас до медичної установи? До якої саме медичної установи? Про це все ми вже подумали. У вашому розпорядженні машини швидкої допомоги, гелікоптери, спеціально обладнані пересувні операційні. Адже гаяти часу не можна!

І навіть це ще не все, що Ви купили разом з полісом: палату, медикаменти, телефонні розмови – теж оплачуємо ми! Коштує такий поліс значно менше, порівняно з тими витратами, які можуть трапитись. Вирішувати Вам!

Подорожуйте разом з нами! Подорожуйте без зайвих хвилювань!
Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.