УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» стала страховим спонсором Кубку дипломатичних місій, який відбувся наприкінці січня у парку ім. Ігоря Сікорського біля Київського політехнічного інституту. Організатором змагань, що проходять вже три роки поспіль, традиційно виступив Український гірськолижний клуб за підтримки посольств Австрії, Норвегії, Швеції та Швейцарії.

Мета заходу – відновлення та популяризація бігових лиж серед українців. Причому не лише як актуального зимового спорту, а й як одного з цікавих та корисних різновидів активного дозвілля, яке потребує розвитку відповідної інфраструктури. Та передусім це гарна нагода випробувати характер колег по роботі та командну злагодженість компанії чи підприємства. До того у безпосередній атмосфері спортивного свята значно легше знайти нових друзів у колі дипломатів та міжнародних організацій – вони залюбки приєднуються до таких подій.

«Спільне спортивне дозвілля, активний, насичений і корисний відпочинок та зміцнення командного духу компаній, що працюють у різних сферах, – найкраща основа для загартовування характеру і самої держави, яка бачить себе у товаристві розвинених європейських країн. Та головне – це гарний приклад створення спільних традицій, що об’єднують різних за віком, темпераментом та світоглядом людей. Для України і для нашої молоді це дуже потрібно сьогодні, тому ми залюбки підтримуємо такі події», – зазначає Дмитро Грицута, Голова Правління УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп».

Кубок дипломатичних місій провели у два етапи. Відкрили його команди, зокрема працівників компаній бізнесу та громадських організацій. Адже «серце» події – корпоративні змагання. Кожне підприємство могло посилити свої шанси на перемогу, скориставшись можливістю надати не одну, а три команди різного складу, залучивши також дітей працівників. Свою команду гідно представили і працівники Міністерства охорони здоров’я України.

Загалом у Кубку змагалося 20 команд, зокрема посольства Канади, Швеції, США, України, Узбекистану, Естонії, Швейцарії, Італії, Норвегії. Окреме захоплення викликала команда громадського руху FightForRight – учасники з проблемами зору, подолавши дистанцію 1,5 км.

Далі, у другій частині заходу, в індивідуальних змаганнях взяли участь усі охочі, навіть діти. На бігові лижі на цьому етапі стали 120 учасників різного віку та статі. Наймолодшому виповнилося 7 років, найстарший відсвяткував 79. Як аматори, так і більш досвідчені прихильники цього виду спорту не поступалися один одному жодним метром і затято долали встановлені дистанції, підбадьорені прикладом попередніх учасників та підтримкою своїх друзів. У підсумку – 25 комплектів нагород (75 медалей), впевненість у власних силах та чудовий настрій у подарунок для всіх, хто відвідав захід.

Сподобалась новина? Поділіться нею у мережі Facebook https://www.facebook.com/KniazhaStrahuvanna/posts/903025179840001

Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.