УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» впровадила для своїх клієнтів можливість вносити платежі за полісами страхування в онлайн-сервісі Portmone.com. Це зручно, швидко і надійно. Треба лише зайти на сайт http://kniazha.ua, обрати відповідний розділ і мати під рукою сам поліс, аби точно вказати серію та номер договору страхування, а також дату його підписання.

«Ми робимо все для того, щоб клієнтам було зручно користуватися нашими страховими послугами і щоб максимально заощадити їх час. Клієнтам не потрібно тепер планувати поїздки до офісу , а можна вносити поточні платежі онлайн, разом із оплатою комунальних послуг, шкіл та дитячих садочків тощо. Таким чином, ми даруємо їм більше вільного часу для спілкування з рідними чи вирішення інших нагальних справ», – зазначила Світлана Красовська, заступник Голови Правління УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп».

Ще одна вигода – жодних переплат. Здійснюючи платіж в онлайн-сервісі Рortmone.com, клієнту не треба платити банківську комісію, оскільки за нього це робить СК «Княжа» за партнерською угодою.
Усі грошові операції надійні, адже питання підтримки та гарантування безпеки онлайн-платежів в системі – ключове правило. Рortmone.com, до речі, – перша компанія в Україні, яка успішно пройшла міжнародний аудит безпеки на відповідність вимогам стандарту Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS).

Компанія постійно стежить за рівнем захищеності усіх транзакцій і щоквартально тестує свою систему на надійність. Усі дані щодо грошових переказів та оплат надійно шифруються і передаються лише у закодованому вигляді, а про безпеку даних дбають високоефективні антивірусні програми та постійний моніторинг операцій.

«Між тим, у клієнта завжди повинен залишатися вибір. Зручно та комфортно здійснити оплату страхових платежів в готівковій формі клієнт зможе в мережі відділень або терміналах самообслуговування наших партнерів-банків», – підкреслила Світлана Красовська.

Сподобалась новина? Поділіться нею у мережі Facebook https://www.facebook.com/KniazhaStrahuvanna/posts/916811528461366

 

Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.