Відтепер автоцивілку, туристичні страхові поліси, комплексне страхування автомобілю та багато інших послуг в страховій сфері можна отримати у документ-сервісі «ГОТОВО!».

Загалом у центрі тепер будуть представлені декілька видів страхування – автострахування, страхування відповідальності та здоров’я водія, медичного, майнового та туристичного страхування. Отримати необхідний страховий поліс можна у комфортній обстановці документ-сервісу «ГОТОВО!» - швидко та без жодних черг.

«На сьогоднішній день у документ-сервісі «ГОТОВО!» можна отримати близько 200 послуг і ми раді повідомити, що майже кожного місяця ця кількість поступово збільшується. Наша основна мета – зосередити якомога більше послуг в одній будівлі, аби громадяни могли вирішити усі необхідні питання в одному місці. Наприклад, ви можете звернутися до центру, аби отримати закордонний паспорт та одразу ж оформити медичне страхування для вашої подорожі за кордон», - коментує керівник фронт-офісу документ-сервісу «ГОТОВО!», Анна Кузнєцова.

Нові можливості центру з’явилися завдяки співпраці документ-сервісу «ГОТОВО!» та «УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп», яка є лідером у сфері страхування в Україні. У своїй діяльності компанія керується 180-річним досвідом міжнародної страхової групи – Vienna Insurance Group, яка успішно працює у 24 європейських країнах.
«Стратегії подальшого розвитку будь-якого сучасного сервісу вибудовуютьcя на трьох китах – це доступність, швидкість та комфорт. Щодо основних засад успішного бізнесу, який прагне посилити свої позиції у майбутньому, я б виділив передусім технологічну гнучкість, прозорість та довіру. Для держави – це тверде «Ні!» корупції. Але лише ті, хто зможуть об'єднати ці принципи, впроваджуватимуть в Україні нову європейську культуру взаємовідносин між клієнтом та бізнесом, державою та її громадянами, засновану на повній довірі. Документ-сервіс «ГОТОВО!» якраз і є одним із таких рішень. Саме тому страхова компанія "Княжа" як компанія великої європейської групи стала одним із перших партнерів цієї платформи і відкрила тут нову точку продажу, продовжуючи забезпечувати клієнтам швидкий доступ до зручних сучасних сервісів», - зазначив Дмитро Грицута, Голова Правління «УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп».

Перед тим як почати роботу у документ-сервісі «ГОТОВО!», керівництво центру та «УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» здійснили ретельну підготовку до запуску роботи та налагодили усі процеси співпраці, аби з першого дня роботи, громадяни могли швидко та безперешкодно отримувати страхові послуги.

«Спочатку ми разом із нашими новими партнерами влаштували семінар для працівників, аби вони могли ознайомитись із страхуванням та дізнатися як все працює і вже через декілька днів почали приймати перших клієнтів. Кожного дня за отриманням різних страхових послуг до центру звертається все більше людей і ми дуже раді можливості допомагати відвідувачам робити їх здоров’я та майно більш захищеним», - підсумувала керівник фронт-офісу документ-сервісу «ГОТОВО!», Анна Кузнєцова.

Сподобалась новина? Поділіться нею у мережі Facebook

https://www.facebook.com/KniazhaStrahuvanna/photos/a.239013822907810.1073741828.238318026310723/876127582529761/?type=3&theate

 

Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.