На минулих вихідних у Львові відбувся чемпіонат карате-клубу Union – одного з найуспішніших клубів спортивного карате в Україні. У змаганнях взяли участь 420 дітей віком до 16 років. Наймолодшим спортсменам виповнилося всього 5 років.

СК «Княжа VIG» виступила страховим спонсором турніру і привітала призерів змагань пам’ятними сувенірами.
Клубні чемпіонати проходять тричі на рік, зазначають організатори. Саме тут діти бачать результати своєї повсякденної роботи, відточують і підтверджують рівень спортивної майстерності.

Вони повинні передбачити випади суперників і вчасно на них зреагувати, навчитися брати ситуацію під власний контроль. У перші секунди змагань юні спортсмени мають знайти і відчути свої переваги, щоб застосувати більш успішну тактику ведення бою і в чесному поєдинку здобути перемогу.

Клубні турніри дуже важливі для набуття спортивного досвіду та підготовки до змагань вищого рівня. Та передусім вони загартовують характер, вважає Христина Решавець, Директор РЦ 7 в м. Львів. Саме з них починаються історії успіху не лише відомих спортсменів, а й багатьох людей бізнесу.

«Насправді тут все як у дорослому житті, якою б справою ти не займався. Адже успіх реалізації будь-яких проектів залежить фактично від тієї ж формули: від сили волі, фахових навичок і правильно підібраної тактики. «Ставай сильнішим разом із SportkarateUnion» – девіз чемпіонату. Саме це ми говоримо і своїм співробітникам: ставайте сильнішими разом із «Княжа VІG»! Через особисті перемоги – до спільної історії успіху компанії!» – зазначає Цвітана Горобівська, Директор Львівської ОД.

«Завжди приємно підтримувати спортивну молодь! Для СК «Княжа» це однозначний пріоритет у соціальних проектах. Ми пишаємося особистим знайомством з цими чудовими дітьми, переживаємо разом з ними неймовірні емоції, радіємо їхнім перемогам. Щиро бажаємо успіху кожному! Впевнена, що багатьох із них ми побачимо на п’єдесталах міжнародних змагань!» – підкреслила Христина Решавець.
Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.