З березня 2016 року в Черкасах запрацювала регіональна служба підтримки клієнтів, застрахованих за програмою Добровільного медичного страхування, Медичний асистанс, який забезпечить швидку та якісну медичну допомогу клієнтам у разі настання страхового випадку. Медичний асистанс працює за єдиним безкоштовним цілодобовим номером 0 800 21 88 01.

Досвідчені лікарі-координатори Черкаського медичного контакт-центру мають великий досвід в практичній медицині і відтепер цілодобово прийматимуть дзвінки від клієнтів, координуючи та контролюючи надання медичних послуг клієнтам.

За словами Світлани Красовської, Заступника Голови Правління, рішення відкрити медичний асистанс в Черкасах було прийнято у зв’язку з активним розвитком медичного страхування в регіоні. «За результатами 2015 року, КНЯЖА в Черкасах посіла перше місце з ДМС. Так, кількість клієнтів на даний момент складає близько 7000 чоловік. Це вже другий регіональний медичний контакт-центр після Дніпропетровського. Створення окремого медичного контакт-центру дозволить ще швидше та якісніше надавати послуги організації медичної допомоги нашим клієнтам», - зазначила Світлана Красовська.

Зокрема, клієнти отримуватимуть допомогу пов’язану з наданням інформаційних послуг щодо вибору кращого лікаря чи лікарні, послуг невідкладної медичної допомоги, виклик лікаря та швидкої допомоги додому або організацію консультації профільних лікарів в медичних закладах, організацію амбулаторного і стаціонарного лікування, організацію екстреної та планової госпіталізації, діагностику, доставку ліків або відпуск їх в аптеці. Крім того, лікарі-координатори контролюють та стежать за якістю надання медичних послуг від медичних установ та лікарів, що гарантує надання клієнтам якісної та оперативної допомоги.

«Страхуючи наших клієнтів за програмою ДМС ми піклуємося не лише про їх здоров’я, а й про комфорт у отриманні оперативної допомоги та вчасної виплати страхових сум. Клієнти, які проживають в Черкаській області, зателефонувавши безкоштовно з мобільного чи стаціонарного за номером 0 800 21 88 01, отримають від лікарів-координаторів якісний медичний супровід у кращих лікувальних, профілактичних, оздоровчих, стоматологічних закладах Черкащини», - зазначила Наталія Мельник Начальник відділу медичного та особистого страхування Черкаської ОД.
Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.