Віднедавна Вінницька обласна дирекція засяяла новими барвами. Інтер’єр офісу прикрасив яскравий художній розпис, який візуалізує ідею поріднення Вінниці та австрійської столиці Відня, де знаходиться головний офіс Vienna Insurance Group. Арт-композиція органічно поєднує в собі добре відомі обриси архітектурних споруд цих двох міст.

Ідея цієї композиції виникла у директора Вінницької ОД Миколи Ткачука. А згодом цей задум майстерно реалізувало подружжя вінницьких художників.
Цю роботу вже оцінили як колектив дирекції, так і численні клієнти. "Щодня створює гарний настрій та заряджає нас позитивною енергією", – діляться співробітники.

Багато клієнтів, завітавши в офіс Дирекції, цікавляться розписом та обговорюють між собою схожість та відмінність двох видатних міст.

«Цей проект зробив нашу спільність із іншими компаніями групи відчутною, реальною. Тим, до чого можна доторкнутися рукою, зором. Крім того, такий арт-проект символізує те, що найкращі австрійські страхові продукти та рішення вже багато років успішно працюють у нас в "Княжій" завдяки підтримці потужної міжнародної Групи VIG та інтенсивному обміну досвіду між нашими фахівцями», - коментує Микола Ткачук, Директор Вінницької ОД.

"Впевнений, з такою ініціативністю та креативним підходом до роботи, які ми бачимо на прикладі Вінницької обласної дирекції, на нас обов’язково чекають нові перемоги та досягнення наших регіональних підрозділів", – зазначив Голова Правління СК "Княжа VIG" Дмитро Грицута.

Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.