+
Інформація про страховий продукт

Об’єкт страхування

  • В частині страхування майна за групою класів страхування 8 і 9 (Секція-1) - майно на праві володіння, користування і розпорядження майном (надалі-Майно, Застраховане Майно), а саме: майно, що створюється внаслідок робіт (об’єкту будівництва/монтажу), а також майно, що використовується при проведенні будівельно-монтажних робіт, для створення об’єкту будівництва/монтажу.
  • В частині страхування відповідальності за класом 13 (страхування відповідальності) (Секція-2) - відповідальність за заподіяну шкоду особі або її майну Третіх осіб в результаті або під час здійснення Страхувальником (його представниками) будівельно-монтажних робіт.
  • В частині страхування Майна, за Договором страхування можуть бути застраховані об’єкти, пов’язані зі здійсненням Страхувальником будівельно-монтажних робіт, та що є об’єктом та/або засобом проведення будівельно-монтажних робіт та/або перебувають на будівельному майданчику, зокрема, але не обмежуючись:
  • Будівельно - монтажні роботи;
  • Монтажні роботи;
  • Будівельна техніка та устаткування;
  • Допоміжні споруди, необхідні для будівництва.

Страхові ризики та обмеження страхування (за наявності)

Секція 1. В частині страхування майна страховим випадком є: пошкодження, знищення, псування застрахованого майна протягом строку дії Договору внаслідок наступних страхових ризиків:
  • Усі ризики зовнішнього впливу, що не підпадають під виключення та обмеження страхування (All risks) - втрата або пошкодження Застрахованого майна в результаті прямого непередбачуваного впливу на нього ззовні будь-якого шкідливого фізичного фактору, що не виключений Договором страхування. Під втратою або пошкодженням Застрахованого майна в результаті дії Усіх ризиків зовнішнього впливу, що не підпадають під виключення та обмеження страхування, слід розуміти несприятливу зміну фізичного стану Застрахованого майна, що Страхувальник або його працівники не передбачали, а також не могли передбачати на підставі всіх професійних навичок, необхідних для здійснення своєї діяльності. Незначні зміни, які не впливають на функціональність Застрахованого майна, як втрата або пошкодження Застрахованого майна не розглядаються.
  • Вогневі ризики: пожежа, удар блискавки, вибух газу, вибух котельного обладнання;
  • Стихійні явища: землетрус; зсув; просідання ґрунту; обвал; обвал скельної породи, каменепад; провалля; шторм, ураган, буря, смерч, шквал; сильний дощ; злива; налипання снігу, обмерзання; тиск снігового покрову; град; паводок; підтоплення; затоплення; схід лавини, селевий потік;
  • Дія води: пошкодження водою внаслідок аварії водопровідних, каналізаційних, опалювальних систем і підключених до них побутових пристроїв; проникнення води чи інших рідин із сусідніх приміщень - проникнення води чи інших рідин із сусідніх приміщень внаслідок необережних дій третіх осіб, а також випадків, що передбачені ризиками Пошкодження водою внаслідок аварії водопровідних, каналізаційних, опалювальних систем і підключених до них побутових пристроїв;
  • Протиправні дії третіх осіб (ПДТО): крадіжка зі зломом; грабіж; розбій; умисне знищення/пошкодження майна третіми особами, в т.ч. підпалу, вибуху;
  • Транспортні ризики:  падіння на застраховане Майно пілотованих літальних апаратів, їх частин та/або уламків, вантажів, які ними перевозились, а також розлив палива та інших технічних речовин, що знаходяться у паливній системі літальних апаратів; наїзд на застраховане майно наземних транспортних засобів;
  • Падіння предметів, напад тварин – падіння на Застраховане майно під впливом сили тяжіння предметів або їх частин, таких як дерев, гілок, стовпів, стаціонарних радіо- та телевізійних антен, стаціонарних супутникових антен, щогл та пошкодження або знищення майна в результаті нападу сільськогосподарських тварин тощо;
  • Вплив електричного струму - ймовірне та випадкове пошкодження або знищення Застрахованого майна під час його експлуатації внаслідок дії електричного струму.
    Страховим випадком є фактичне пошкодження або знищення Застрахованого майна, що настало внаслідок однієї чи декількох із нижчезазначених причин: дія індукованих струмів, різке підвищення сили струму або напруги в електромережі, перевантаження електричної мережі, падіння напруги в електричній мережі, коротке замикання, пошкодження ізоляції, дія атмосферного електричного розряду (крім прямого впливу удару блискавки) та інших явищ, пов’язаних з електричним струмом.
  • Аварія на будівництві - пошкодження, знищення/втрата, псування застрахованого майна в результаті:
    • обвалення або падіння об'єкта будівельно-монтажних робіт, в тому числі пошкодження частинами, що обвалюються або падають;
    • розриву тросів та ланцюгів, падіння будівельних блоків та (або) інших предметів на об'єкт будівельно-монтажних робіт та (або) Застраховане майно;
    • аварії вантажопідйомної техніки в процесі монтажу;
    • аварійних подій під час перевезення застрахованого майна, що використовується при проведенні будівельно-монтажних робіт, Територією страхування;
    • поламки та пошкодження будівельної техніки внаслідок зовнішнього впливу (падіння, перекидання, удару тощо);
    • ненавмисного пошкодження Застрахованого майна Будівельною технікою;
    • Ненавмисне порушення норм та правил проведення будівельних/монтажних робіт (помилка, неуважність, необережність. тощо) персоналом, який проводить будівельно-монтажні роботи.

Усі окремі збитки Страхувальника, що зумовлені або причиною настання яких є одна й та сама причина та/або подія, вважаються одним страховим випадком (умова про визначення одного страхового випадку), якщо інше не передбачено Договором. При цьому тривалість події, що може бути визнана страховим випадком, обмежується (якщо інший період не передбачено визначенням ризиків у Договорі або Спеціальних умовах до Договору):
  • 72 послідовними годинами – для ризиків «стихійні явища», «протиправні дії третіх осіб»;
  • 72 послідовними годинами – щодо будь-яких збитків внаслідок дії двох або більше ризиків «пожежа», «вибух», «удар блискавки»;
  • 168 послідовними годинами – для інших ризиків.
  • Будь-який випадок, подія тривалістю, що перевищує зазначений вище період, поділяється Страховиком на два чи більше страхових випадки з урахуванням наступних вимог:
  • період першого випадку починається у день і час початку першого страхового випадку,
  • що стався протягом строку дії Договору;
  • жодний з періодів не накладається на інший та такі періоди не перетинаються між собою у часі, і ніякий такий період не починається раніше дати та часу настання першого зареєстрованого індивідуального випадку, що стався протягом строку дії Договору.
Події, вказані вище, визнаються страховим випадком за умови, якщо:
  • Під шкодою, завданою життю та/або здоров'ю Третіх осіб, розуміють нанесення їй тілесних ушкоджень або інший розлад здоров'я, який спричинив повну або часткову втрату нею працездатності, смерть фізичної особи.
  • Під шкодою, завданою майну Третіх осіб, розуміють пошкодження або знищення майна, що належить Третім особам.

Секція 2. Страхування відповідальності. Страховим випадком за цим Умовами  є факт виникнення у Страхувальника зобов'язання відшкодувати згідно з чинним законодавством України шкоду завдану майну, життю, здоров'ю Третіх осіб внаслідок дій або бездіяльності Страхувальника (його працівників, а також осіб, уповноважених діяти від імені Страхувальника) в процесі проведення будівельно-монтажних або монтажних робіт на Території дії Договору.

Умова про узгоджене підвищення вартості підрядного договору. За умови, що у Договорі страхування зазначено відповідне покриття, Страховиком надається страхове покриття, Страховик не буде застосовувати умову щодо пропорції, якщо у будь-який момент протягом строку страхування фактичні витрати на будівельно-монтажні роботи (вартість робіт за підрядним договором, включаючи все майно та матеріали, що мають бути використані під час цих робіт та матеріали або предмети, що надаються замовником робіт) перевищують відповідні витрати, згідно кошторису будівельного проекту, але в розмірі не вище узгодженого підвищення вартості зазначеного у Договорі страхування, та у будь-якому разі загальний розмір виплаченого відшкодування не буде перевищувати відповідну страхову суму та/або ліміти, визначеної для Секції 1. Серед причин такого підвищення вартості підрядного договору можуть бути: зростання витрат на оплату праці та матеріалів, а також додаткові види робіт, що виконуються Генеральним підрядником та субпідрядниками. У разі перевищення співвідношення фактичних витрат на будівельно-монтажні роботи над відповідними витратами, згідно кошторису будівельного проекту, над рівнем узгодженого підвищення вартості підрядного договору, умова про узгоджене підвищення вартості підрядного договору не застосовується і умова щодо пропорції застосовується як вказано в Договорі. Для уникнення умови щодо пропорції Страхувальник зобов'язаний заявити Страховику відповідне підвищення страхової суми, причому таке підвищення дійсне тільки з моменту укладення сторонами відповідної додаткової угоди до Договору страхування у письмовій формі та сплаті відповідної додаткової страхової премії в обумовлені строки та в обумовленому розмірі. У випадку якщо такий Договір діє для двох чи більше предметів, відповідальність Страховика по кожному предмету не буде перевищувати страхову суму по кожному такому предмету. Кожна страхова сума є окремим страхуванням, таким чином, перевищення не буде переноситися з сум предметів, які були переоцінені для страхування до предметів, які були недооцінені для страхування.

Розширене покриття витрат на професійні гонорари. За умови, що у Договорі страхування зазначено відповідне покриття, Страховиком надається страхове покриття, в межах вказаної в Розділі 1 Договору страхування суми, відносно відшкодування Страхувальнику фактичних витрат для виплати професійних гонорарів.

Розширене покриття витрат на прибирання уламків. За умови, що у Договорі страхування зазначено відповідне покриття, Страховиком надається страхове покриття, в межах страхової суми, відносно відшкодування Страхувальнику фактичної вартості робіт по належному прибиранню уламків. Страхова виплата за цим пунктом не буде здійснена, доки Страховик не визнає страховим випадок, згідно якого висунуто вимогу на відшкодування шкоди завданої об’єкту будівництва.

  • обставини, які спричинили завдання шкоди, відбулися впродовж строку дії Договору за умови, що Страхувальник, до укладення Договору, не знав про обставини, які можуть спричинити настання страхового випадку;
  • вимоги (претензії або позови) щодо відшкодування шкоди, завданої майну, життю, здоров'ю Третіх осіб, пред'явлені Страхувальнику впродовж строку дії Договору;
  • обставини, що спричинили завдання шкоди, мали місце на Території страхування;
  • має місце причинно-наслідковий зв'язок між дією (бездіяльністю) Страхувальника (його працівників, а також осіб, уповноважених діяти від імені Страхувальника), та заподіяною шкодою;
  • пред'явлені Третіми особами вимоги щодо відшкодування заподіяної Страхувальником шкоди заявлені відповідно і на підставі норм чинного законодавства України;
  • факт заподіяння шкоди є обґрунтованим та доведеним відповідно до умов, передбачених Договором;
  • зобов'язання Страхувальника щодо відшкодування завданої шкоди підтверджено рішенням суду, що набрало законної сили, або визнано Страхувальником у добровільному порядку за попередньою письмовою згодою Страховика відповідно до досудового врегулювання спорів.
Якщо неможливо встановити точну дату заподіяння шкоди Третій особі, то:
  • шкода життю, здоров'ю вважається нанесеною в момент, коли постраждала Третя особа вперше звернулася за медичною допомогою у зв'язку з таким отриманим ушкодженням;
  • шкода майну вважається нанесеною в момент, коли про неї дізналась постраждала Третя особа.
  • Кілька претензій (судових позовів та судових рішень за ними) за шкоду, заподіяну однією причиною, обставиною, шкідливим впливом (короткочасним або тривалим), будуть розглядатися в рамках одного страхового випадку. При цьому, якщо шкоду заподіяно у різний час, але між нею існує причинний зв'язок, вимоги щодо відшкодування такої шкоди будуть розглядатися в рамках одного страхового випадку.
  • Кілька вимог про відшкодування завданої шкоди, яка є результатом (прямим або опосередкованим) тих самих фактичних або таких, що передбачаються, дефектів, небезпек, фактів не попередження або неповідомлення про небезпеку, подій, умов, обставин або причин, вважаються викликаними тільки одним страховим випадком незалежно від періоду часу або масштабу завдання шкоди майну, життю та/або здоров'ю Третіх осіб.
  • Всі вимоги про відшкодування шкоди, завданої майну, життю та/або здоров'ю Третіх осіб, які виникли в результаті настання одного випадку, вважатимуться заявленими з моменту пред’явлення першої з цих вимог Страхувальнику, якщо Страховик не здійснив виплату страхового відшкодування з приводу цього випадку.
  • Врегулювання відшкодування завданої шкоди можливо як за рішенням суду, так і в добровільному (досудовому) порядку. Добровільне (досудове) врегулювання відшкодування можливо у разі відсутності між Страхувальником і Страховиком будь-яких суперечок щодо встановлення факту завдання шкоди майну, життю та/або здоров'ю Третіх осіб та розміру страхового відшкодування.
Страхова сума – грошова сума, в межах якої Страховик відповідно до Договору зобов`язаний провести виплату при настанні Страхового випадку.
Страхова сума є максимальною сумою, що може бути виплачена Страхувальнику за усіма страховими випадками, що сталися протягом строку дії Договору страхування із Застрахованим майном, у відношенні до якого вона встановлена. Страхова сума за Секцією 1 повинна бути не нижче:
  • для об’єкта будівництва /монтажу – повної контрактної вартості договору на виконання підрядних робіт (включаючи вартість будівельних матеріалів і конструкцій, обладнання, що монтується, вартість будівельних, монтажних та інших робіт, вартість робіт по проектуванню, витрати на перевезення (доставку), митні витрати тощо);
  • для будівельної техніки, устаткування, обладнання будівельного майданчика, існуючих об’єктів нерухомості – суми, необхідної для придбання повністю аналогічного майна, за вирахуванням зносу, якщо інше не передбачене Договором.
  • У разі, коли вартість об’єкту Договору зросте під час дії Договору, Страхувальник повинен повідомити про такий випадок Страховика і внести зміни в Договір щодо збільшення страхової суми.

Умова щодо пропорції. Якщо при настанні страхового випадку буде встановлено, що страхові суми, зазначені у Договорі, нижчі необхідного розміру, зазначеного вище, - страхове відшкодування виплачується пропорційно співвідношенню фактичних страхових сум та зазначеного вище необхідного розміру страхових сум. Відповідність страхових сум зазначеному вище необхідному розміру встановлюється по кожному об’єкту або кожній витратній статті окремо.

Обмеження страхування.
Будь-які протиправні дії третіх осіб, що застраховані за Договором страхування, мають бути кваліфіковані компетентними державними органами як злочин або протиправне діяння (крадіжка зі зломом, грабіж, розбій, протиправні дії третіх осіб, що направлені на пошкодження або знищення Застрахованого майна, хуліганство, вандалізм, страйки та масові заворушення, терористичний акт, диверсія та ін.) відповідно до чинного законодавства України. Не визнаються страховим випадком та не сплачується страхове відшкодування щодо збитків внаслідок дій, що не кваліфіковані компетентними державними органами, якщо інше не передбачено Договором.

Мінімальний та максимальний розміри страхової суми (ліміту відповідальності), якщо мінімальний та максимальний розміри страхової суми визначені умовами страхового продукту

Мінімальний розмір страхової суми за Секцією 1 – 5 000,00 грн.
Максимальний розмір страхової суми за Секцією 1 – 3 000 000 000,00 грн.
Мінімальний розмір страхової суми за Секцією 2 – 5 000,00 грн.
Максимальний розмір страхової суми Секцією 2 – 3 000 000 000,00 грн.

Мінімальний та максимальний розміри страхової премії та/або страхового тарифу

Конкретний розмір страхового тарифу зазначається в договорі страхування за згодою Сторін.

  • Мінімальний розмір страхового тарифу0,001%;
  • Максимальний розмір страхового тарифу15%;
  • Страховий платіж дорівнює добутку страхової суми і страхового тарифу:

СП = СС * Т

Вид, мінімальний та максимальний розміри франшизи (за наявності)

  • Вид франшизи: безумовна франшиза, умовна франшиза.
  • Мінімальний розмір франшизи – 0% страхової суми об'єкта страхування;
  • Максимальний розмір франшизи – 20 (двадцять) % страхової суми об'єкта страхування.

Територія та строк дії договору страхування (включаючи інформацію про порядок вступу його в дію та період(и) страхування (за наявності))

Територія дії договору страхування - певна територія (місце розташування), на якій об'єкт майна вважається застрахованим.

Строк дії Договору. Договір набуває чинності з 00-01 годин дати, зазначеної у Договорі, як дата початку його дії, але не раніше дня наступним за днем сплати Страхувальником страхової премії за Договором (його першої частини - при сплаті страхової премії частинами) у повному обсязі та діє до дати, зазначеної у Договорі, як дата його закінчення, якщо інші обставини  не призвели до дострокового припинення дії Договору.

  • Якщо Страхувальник не сплатив або сплатив не в повному розмірі страхову премію у строки, визначені Договором, Договір вважається таким, що не набрав чинності.
  • Страхування на строк будівельно-монтажних робіт означає страхування на період, який розпочинається безпосередньо після початку робіт по застрахованому будівельно-монтажному проекту або після розвантаження предметів, застрахованих та зазначених у Договорі страхування на будівельному майданчику першого дня строку страхування, за умови дії Договору страхування та закінчується, зважаючи на те, що матиме місце першим:
  • завершенням будівельно-монтажних робіт; або;
  • видачею відповідного документу (сертифікату) про завершення/прийняття робіт; або;
  • після першого випробовування (або першого випробовування під завантаженням) об’єктів страхування, але не пізніше чотирьох тижнів після початку пуско-налагоджувальних робіт.
  • завершенні строку будівельно-монтажних робіт (періоду будівництва), який зазначено у Договорі.
  • Якщо інше не передбачено Договором, дія Договору страхування припиняється по тим застрахованим об'єктам або їх частинам, які здані та прийняті в експлуатацію, з дати підписання акту прийому-передачі або іншого аналогічного документа, а також по відповідній частині установки або машини у випадку, якщо частина установки або одна або кілька машин піддаються пробному випробуванню, або вводяться в експлуатацію, що також повинно бути підтверджене документально, якщо інше не передбачено Додатковими умовами до Договору.
  • Страхування на “Період технічного обслуговування” означає страхування на період, який розпочинається відразу після закінчення періоду будівельно-монтажних робіт, та який закінчується, зважаючи на те, що матиме місце першим:
  • Після закінчення терміну, вказаного в Договорі, з моменту початку періоду обслуговування.
  • Після закінчення періоду страхування, якщо термін його певним чином визначений.

 НЕ визнаються страховими випадками події, що сталися внаслідок:

 

Можливі наслідки для споживача в разі невиконання ним обов’язків, визначених договором страхування, включаючи несвоєчасне повідомлення про настання страхового випадку без поважних причин та несвоєчасну сплату страхової премії або її наступної частини

Страховик має право відмовити у виплаті страхового відшкодування в таких випадках:

  • Несвоєчасне повідомлення Страхувальником про настання страхового випадку без поважних на це причин або створення Страховику перешкод у визначенні обставин, характеру та розміру збитків;
  • Страхувальник не виконав обов’язків, які передбачені умовами Договору. Дія Договору припиняється у разі несплати Страхувальником страхових платежів у встановлені Договором строки.

Перелік відомостей, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, та/або інформацію про інші обставини, що враховуються під час визначення розміру страхової премії

  • інформація про інші договори страхування, укладені щодо об’єкта страхування;
  • фактична адреса будівельного майданчика;
  • опис та характеристики будівельних чи монтажних робіт, які будуть проводитись;
  • відомості про генерального підрядника, його виконані проекти; 
  • календарний план будівництва;
  • вартість робіт за підрядним договором, включаючи все майно та матеріали, що мають бути використані під час таких робіт та матеріали або предмети, що надаються замовником робіт;
  • конкретний перелік будівельної техніки, пристроїв та обладнання, якщо така майно заявляється на страхування

Застереження для споживача про необхідність ознайомлення до укладення договору страхування з інформацією про винятки із страхових випадків та підстави для відмови у здійсненні страхових виплат, ліміти відповідальності страховика за окремим об’єктом страхування, страховим ризиком та/або страховим випадком, а також порядок розрахунку та умови здійснення страхових виплат, включаючи посилання на таку інформацію

До укладення договору страхування Страхувальнику необхідно ознайомитися з інформацією про винятки із страхових випадків та підстави для відмови у здійсненні страхових виплат, ліміти відповідальності страховика за окремим об’єктом страхування, страховим ризиком та/або страховим випадком, а також порядок розрахунку та умови здійснення страхових виплат, які наведені в Загальних умовах страхового продукту за посиланням.

Перелік послуг та продуктів, що надаються надавачем фінансових послуг, порядок та умови їх надання

Види діяльності ПрАТ «УСК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП»:

65.12 Інші види страхування, крім страхування життя;

65.20 Перестрахування;

66.22 Діяльність страхових агентів і брокерів

ПрАТ «УСК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП» здійснює надання послуг зі страхування на підставі ліцензії, що розміщено на вебсайті Страховика в розділі «Про нас» підрозділ «Ліцензії, Свідоцтва» за посиланням. Надання послуг із страхування здійснюється відповідно до Загальних умов страхових продуктів, що розміщенні на вебсайті Страховика в Розділі «Про нас» підрозділ «Страхові продукти» за посиланням.

Інформація про можливість придбати страховий продукт окремо, якщо такий продукт пропонується разом із супутнім та/або додатковим товаром, роботою або послугою, що не є страховою, як складова одного пакета або договору

Не є супутнім та або додатковим товаром

Умови отримання знижки на страховий продукт та акційні пропозиції страховика (за наявності), включаючи терміни їх дії.

відсутні


 
Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
Kyivstar +38 096 244 99 11
Lifecell +38 093 244 99 11
Vodafone +38 050 244 99 11
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Контакт-центр у месенджерах:

Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
×
Повідомити про порушення/неприйнятну поведінку/шахрайство
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.