Об’єкт страхування
|
Майно на праві володіння, користування та розпорядження майном та/або можливі збитки чи витрати, пов’язані з даним застрахованим майном, а саме: майно, що перевозиться [включаючи вантаж, багаж (вантажобагаж)] та/або контейнери, призначені для перевезення такого майна.
|
Страхові ризики та обмеження страхування (за наявності)
|
- Страховими ризиками за договором страхування можуть бути:
Опція А «3 відповідальністю за всі ризики» Опція В «3 відповідальністю за часткову аварію Опція С «Без відповідальності за пошкодження, крім випадків аварії» Страхування вантажу на умовах «3 відповідальністю за названі ризики», в межах страхової суми відшкодовуються збитки, що стались внаслідок, настання однієї або кількох з нижче перерахованих подій визначених Договором страхування :
- «Вогневі ризики»:
- «Ризики стихійних явищ»:
- «Транспортні ризики»:
- «Ризики протиправних дій третіх осіб»:
«Ризик поломки рефрижератора» Додаткове покриття. Договором страхування може бути передбачено включення в обсяг страхового покриття наступних ризиків:
- Воєнні ризики ;
- Страйкові ризики;
- Терористичні ризики.
- Страхування не поширюється на:
- перевезення пошти, поштової документації, документів, листів;
- транспортування електроенергії, нафти, нафтопродуктів, газів та інших речовин за добомогою трубопроводного транспорту;
- перевезення ядерних матеріалів;
- перевезення тварин на умовах «з відповідальністю за всі ризики»
- багаж;
- запаси крові;
- дорогоцінні метали, ювелірні прикраси;
- контейнери без страхування самого вантажу.
- ядерні матеріали, включаючи страхування ядерних матеріалів, що покриває збитки, пошкодження або витрати, спричинені ядерним синтезом або поділом застрахованих матеріалів.
- автомобілі на верхній палубі під час морських перевезень;
- супутники, ракети та основні їх частини;
- перевезення готівки.
|
Мінімальний та максимальний розміри страхової суми (ліміт відповідальності), якщо мінімальний та максимальний розміри страхової суми визначені умовами страхового продукту
|
- Страхова сума встановлюється за домовленістю між Страховиком та Страхувальником в межах дійсної вартості вантажу на день укладення Договору страхування або внесення змін до такого Договору, якщо інше не передбачено Договором страхування або законом.
- Мінімальний та максимальний розміри страхової суми (ліміту відповідальності) на 1 перевезення.
Мінімальний розмір страхової суми – 5 000,00 грн. Максимальний розмір страхової суми 1 500 000 000,00 грн.
|
Мінімальний та максимальний розміри страхової премії та/або страхового тарифу
|
- Мінімальний та максимальний розміри страхової премії та/або страхового тарифу:
- Мінімальний розмір страхового тарифу – 0,01%;
- Максимальний розмір страхового тарифу – 15%;
|
Вид, мінімальний та максимальний розміри франшизи (за наявності)
|
- Вид франшизи: безумовна франшиза.
- Мінімальний розмір франшизи – 0% страхової суми об'єкта страхування;
- Максимальний розмір франшизи – 20 (двадцять) % страхової суми об'єкта страхування.
|
Територія та строк дії договору страхування (включаючи інформацію про порядок вступу його в дію та період(и) страхування (за наявності))
|
- Територія дії договору страхування :
Географічна територія, адміністративно-територіальна одиниця чи індивідуально означена адреса, в межах якої надається Страхове покриття та зазначається в договорі страхування.
- Якщо інше не зазначено в Договорі до Території страхування не можуть бути включені маршрути, території, пункти відправлення, пункти призначення, пункти перевантаження, пункти тимчасового зберігання, які:
- розташовані в зоні військових конфліктів поза межами території України, на території Афганістану, Білорусі, Венесуели, Ємену, Ірану, Куби, Корейської Народно-Демократичної Республіки, М‘янми, Російської Федерації, Сирійської Арабської Республіки, Сомалі, Абхазії (Грузія), Південної Осетії (Грузія), Карабаху (Азербайджан), Придністров’я (Республіка Молдова) - при Перевезеннях будь-яким видом транспорту.
- розташовані на території Камеруну, Демократичної Республіки Конго, Ефіопії, Іраку, Лівану, Лівії, Нігерії, Пакистану, Південного Судану, Судану, Таджикистану, Уганди - при Перевезеннях автомобільним або залізничним транспортом.
- на територіях адміністративних районів України, в межах яких знаходяться населені пункти, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження або розташовані на лінії зіткнення, відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2014 р. № 1085 з усіма змінами та доповненнями; збитки що сталися на території розташованій ближче ніж 50 (п’ятдесят) кілометрів від таких територій, на дату настання події яка має ознаки страхового випадку;
Строк дії договору страхування встановлюється за згодою Страховика і Страхувальника та зазначається в Договорі страхування. Договір набуває чинності з 00 годин 00 хвилин за київським часом дня, наступного за днем надходження на поточний рахунок Страховика страхового платежу у повному розмірі, але не раніше дати, визначеної в Договорі як дата початку дії строку страхування, та діє до 24 години 00 хвилин за київським часом дати, визначеної в Договорі як дата закінчення строку дії Договору.
|
НЕ визнаються страховими випадками події, що сталися внаслідок:
|
- застосуванням будь-якої зброї, яка основана на використанні атомного чи ядерного розщеплення і/або синтезу і інших подібних реакцій, дією радіації чи радіоактивної речовини; дією ядерної енергії в будь-які формі; застосуванням бактеріологічної зброї і зброї психотропної дії;
- недостатністю або непридатністю упаковки застрахованого вантажу або недостатністю підготовки його до транспортування, маркування, недотриманням правил завантаження, розвантаження, укладки, складування та/або зроблених не у відповідності до вимог нормативних документів. Упакування і кріплення заявлених на страхування вантажів повинні бути в справному стані та відповідати (включаючи розміщення вантажу) умовам майбутнього перевезення та прийнятим торговельним звичаям, а також стандартам і технічним умовам, що встановлюють вимоги до відповідного упакування, кріплення та розміщення вантажу;
- впливом звичайних коливань температури та вологості, трюмного повітря або внутрішнього повітря у транспортному засобі, запотівання вантажу, підмочування вантажу атмосферними опадами;
- впливу атмосферних опадів (дощ, сніг, град і т.ін.), крадіжки при перевезенні вантажу у відкритому транспортному засобі, вагоні, контейнері або проміжного складського зберігання вантажу в процесі перевезення «під відкритим небом» (просто неба);
- втрати ваги, кількості, об'єму, бою, зносу у межах норми природної втрати, визначеної нормативними актами; наявністю у вантажу на момент початку страхового захисту дефектів та недоліків.
- Вичерпний перелік випадків, що не є страховими, збитків, що не відшкодовуються Страховиком, підстав для відмови у здійснені страхової виплати зазначаються в Загальних умовах страхового продукту за класом 7 «Страхування вантажів» та конкретному договорі страхування.
- Відшкодуванню за Договором підлягає прямий збиток Страхувальника. У випадку втрати або загибелі або пошкодження всього вантажу або частини вантажу (цілих вантажних місць) страхове відшкодування визначається наступним чином:
- При повній загибелі всього чи частини Застрахованого вантажу (безповоротної втрати Страхувальником всього чи частини Застрахованого вантажу внаслідок страхового випадку) – визначається у розмірі дійсної вартості всього Застрахованого вантажу, або у розмірі дійсної вартості тієї частини Застрахованого вантажу, що загинула. Із суми страхового відшкодування віднімається (вираховується) франшиза, передбачена Договором;
- При викраденні (пропажі, недоставленні) всього чи частини Застрахованого вантажу – сума страхового відшкодування визначається як різниця між дійсною вартістю Застрахованого вантажу і дійсною вартістю частини Застрахованого вантажу, що залишилась. Із суми страхового відшкодування віднімається (вираховується) франшиза, передбачена Договором.
- При пошкодженні (частковій загибелі) всього чи частини Застрахованого вантажу (пошкодження вантажу – фізичні чи хімічні зміни вантажу внаслідок настання страхового випадку, у зв’язку з якими зменшилася дійсна вартість вантажу) страхове відшкодування розраховується за вибором Страховика за одним з нижче зазначених варіантів з урахуванням інших умов Договору:
- якщо відновлення вантажу або його частини можливе та економічно доцільне на думку Страховика - у розмірі вартості витрат на відновлювальний ремонт пошкодженого вантажу, необхідного для приведення його до стану, в якому він перебував безпосередньо перед настанням страхового випадку.
- якщо вантаж або його частина пошкоджені, а відновлення пошкоджених частин неможливе або економічно недоцільне на думку Страховика - виходячи з розміру фактичного збитку в межах страхової суми.
- Протягом 30 (тридцяти) робочих днів після отримання останнього з необхідних документів, зазначених в Розділі 7 Умов, Страховик:
- складає Страховий Акт з визначенням розміру страхового відшкодування; або
- приймає рішення про відмову у виплаті страхового відшкодування за формою, встановленою Страховиком; або
- у випадку завдання збитку протиправними діями третіх осіб продовжує строк розгляду документів до закінчення досудового слідства (його призупинення, припинення), закриття кримінальної справи, винесення обвинувального вироку тощо), але не більше ніж на 3 (три) місяці з дати порушення кримінальної справи, після закінчення якого приймає одне з вищезазначених рішень.
- Страховик здійснює виплату страхового відшкодування протягом 10 (десяти) робочих днів з дня складання Страхового акту.
|
Можливі наслідки для споживача в разі невиконання ним обов’язків, визначених договором страхування, включаючи несвоєчасне повідомлення про настання страхового випадку без поважних причин та несвоєчасну сплату страхової премії або її наступної частини
|
Страховик має право відмовити у виплаті страхового відшкодування в таких випадках:
- Страхувальник не дотримав строків надання Заяви про подію та на виплату без поважних на це причин або створював Страховикові перешкоди у визначенні обставин страхового випадку та розміру збитків та/або визначенні наявності або відсутності підстав для визнання страховою/нестраховою та прийняття рішення за подією;
- Страхувальник не виконав обов’язків, які передбачені умовами Договору. Дія Договору припиняється у разі несплати Страхувальником страхових платежів у встановлені Договором строки.
|
Перелік відомостей, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, та/або інформацію про інші обставини, що враховуються під час визначення розміру страхової премії
|
вартість вантажу;
умови поставки вантажу
страхові ризики, включені в обсяг страхового покриття;
категорія вантажу та його властивості;
спосіб транспортування (перевезення);
кількість та види перевантажень та перевалок;
інформація щодо транспорту перевезення;
дальність та маршрут перевезення;
характер вантажу та місце його розташування;
якість упакування;
середня вартість відправки;
умови в портах навантаження та розвантаження (використання ліхтерів тощо);
технічний стан транспортних засобів; - статистика збитковості за попередні періоди;
умови проміжного зберігання для комбінованого перевезення
інформація про інші договори страхування, укладені щодо об’єкта страхування;
інформацію про наявність на законних підставах або на підставі інших правовідносин страхового інтересу
|
Застереження для споживача про необхідність ознайомлення до укладення договору страхування з інформацією про винятки із страхових випадків та підстави для відмови у здійсненні страхових виплат, ліміти відповідальності страховика за окремим об’єктом страхування, страховим ризиком та/або страховим випадком, а також порядок розрахунку та умови здійснення страхових виплат, включаючи посилання на таку інформацію
|
До укладення договору страхування Страхувальнику необхідно ознайомитися з інформацією про винятки із страхових випадків та підстави для відмови у здійсненні страхових виплат, ліміти відповідальності страховика за окремим об’єктом страхування, страховим ризиком та/або страховим випадком, а також порядок розрахунку та умови здійснення страхових виплат, які наведені в Загальних умовах страхового продукту за посиланням.
|
Перелік послуг та продуктів, що надаються надавачем фінансових послуг, порядок та умови їх надання
|
Види діяльності ПрАТ «УСК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП»:
65.12 Інші види страхування, крім страхування життя;
65.20 Перестрахування;
66.22 Діяльність страхових агентів і брокерів
ПрАТ «УСК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП» здійснює надання послуг зі страхування на підставі ліцензії, що розміщено на вебсайті Страховика в розділі «Про нас» підрозділ «Ліцензії, Свідоцтва» за посиланням. Надання послуг із страхування здійснюється відповідно до Загальних умов страхових продуктів, що розміщенні на вебсайті Страховика в Розділі «Про нас» підрозділ «Страхові продукти» за посиланням.
|
Інформація про можливість придбати страховий продукт окремо, якщо такий продукт пропонується разом із супутнім та/або додатковим товаром, роботою або послугою, що не є страховою, як складова одного пакета або договору
|
---
|
Умови отримання знижки на страховий продукт та акційні пропозиції страховика (за наявності), включаючи терміни їх дії.
|
---
|