• Загальні умови страхового продукту «Страхування відповідальності під час перевезень наземним транспортним засобом» (суб’єкта перевезення небезпечних вантажів), що затверджені Наказом №157/2024 від 03.07.2024
  • Інформаційний документ про стандартний страховий продукт «Страхування відповідальності під час перевезень наземним транспортним засобом» (суб’єкта перевезення небезпечних вантажів) згідно Загальних умов страхового продукту, що затверджені Наказом №157/2024 від 03.07.2024
    +
    Інформація про страховий продукт

    Об’єкт страхування

    Об’єктом страхування за договором страхування є відповідальність за заподіяну шкоду потерпілій третій особі або її майну, а також за шкоду навколишньому природньому середовищу, а саме відповідальність страхувальника (особи, відповідальність якої застрахована) за заподіяну шкоду потерпілій третій особі або її майну, а також за шкоду навколишньому природньому середовищу, яка виникає відповідно до норм чинного законодавства, внаслідок або під час перевезення небезпечних вантажів.

    Страхові ризики та обмеження страхування

    Страховим ризиком є будь-яка подія, яка виникає внаслідок або під час перевезення небезпечних вантажів забезпеченим транспортним засобом (по тексту – ЗТЗ), внаслідок якої відповідно до норм чинного законодавства виникає відповідальність страхувальника (особи, відповідальність якої застрахована) за заподіяну шкоду потерпілій третій особі або її майну, а також за шкоду, заподіяну навколишньому природньому середовищу.
    Обмеження страхування: договір страхування не може бути укладений щодо відповідальності, яку не включає клас страхування 10 відповідно Закону України «Про страхування».

    Мінімальний та максимальний розмір страхової суми

    Страхова сума встановлюється в договорі страхування та залежить від обсягу вантажу, який перевозиться ЗТЗ за період дії договору страхування, та страхової суми, яка встановлюється на одну тонну небезпечного вантажу.

    Мінімальний та максимальний розмір страхової премії та/або страхового тарифу

    Страховий тариф: визначається в договорі страхування залежно від обраних умов страхування.

    Страхова премія: розраховується шляхом множення розміру страхової суми (ліміту відповідальності) на страховий тариф та зазначається в договорі страхування.

    Мінімальний та максимальний розмір франшизи

    Розмір франшизи встановлюється в договорі страхування та  застосовується тільки відносно шкоди, заподіяної майну третіх осіб.

    Розмір франшизи становить 1%, якщо інше не передбачено договором страхування (безумовна).

    Територія та строк дії договору страхування [уключаючи інформацію про порядок вступу його в дію та період (и) страхування (за наявності)]

    Україна з обмеженнями, які встановлені в договорі страхування
    Строк дії договору страхування: до 1 року (включно).

    Винятки із страхових випадків та підстави для відмови у здійсненні страхових виплат

    •   Навмисні дії страхувальника або особи, відповідальність якої застрахована, спрямовані на настання страхового випадку, крім дій, вчинених у стані крайньої необхідності або необхідної оборони, або випадків, визначених законом чи міжнародними звичаями.
    • Вчинення страхувальником або особою, відповідальність якої застрахована, умисного кримінального правопорушення, що призвело до настання страхового випадку.
    • Подання страхувальником неправдивих відомостей про об’єкт страхування, обставини, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, або про факт настання страхового випадку.
    • Несвоєчасне повідомлення страхувальником (особою, відповідальність якої застрахована) про настання страхового випадку без поважних причин або невиконання інших обов’язків, визначених договором страхування або законодавством, якщо це призвело до неможливості страховика встановити факт, причини та обставини настання страхового випадку або розмір заподіяної шкоди (збитків).
    • Наявність обставин, які є винятками із страхових випадків та обмеженнями страхування, передбаченими договором страхування.

     

    Вичерпний перелік випадків, що не є страховими, збитків, що не відшкодовуються страховиком, підстав для відмови у здійснені страхової виплати зазначаються в конкретному договорі страхування.

    Ліміти відповідальності страховика за окремим об’єктом страхування, страховим ризиком та/або страховим випадком, групою страхових ризиків та/або страхових випадків (за наявності), іншими складовими страхового продукту

    Визначаються договором страхування.

    Порядок розрахунку та умови здійснення страхових виплат

    Для прийняття страховиком рішення про визнання або не визнання події (випадку) страховим та для здійснення отримання страхової виплати, страховику подаються Заява про подію та документи, згідно з переліком та в строки, визначені в договорі страхування.
    Конкретний перелік документів наведено в договорі страхування.
    Порядок розрахунку страхових виплат визначено в договорі страхування.

    Рішення про визнання або невизнання випадку страховим страховик приймає протягом 10 (десяти) робочих днів від дати отримання Заяви про подію та всіх необхідних документів.

    Страховик здійснює страхову виплату протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати прийняття рішення про здійснення страхової виплати.

    У разі прийняття рішення про невизнання випадку страховим і відмову у здійсненні страхової виплати страховик повідомляє у письмовій формі про таке прийняте рішення страхувальника (потерпілу третю особу, спадкоємця потерпілої третьої особи) протягом 5 (п’яти) робочих днів з дня прийняття такого рішення з обґрунтуванням підстави відмови.

    Можливі наслідки для споживача в разі невиконання ним обов’язків, визначених договором страхування, уключаючи несвоєчасне повідомлення про настання страхового випадку без поважних причин та несвоєчасну сплату страхової премії або її наступної частини

    Страховик має право відмовити у виплаті страхового відшкодування, якщо:

    • Страхувальник (особа, визначена у договорі страхування) несвоєчасно повідомив про настання страхового випадку без поважних причин або не виконав інші обов’язки, визначених договором страхування.
    • Є наявні обставини, які є винятками із страхових випадків та передбачені договором страхування.

    Вичерпний перелік випадків, що не є страховими, збитків, що не відшкодовуються страховиком, підстав для відмови у здійснені страхової виплати зазначаються в конкретному договорі страхування.
    Договір страхування не набуває чинності з дати, визначеної в договорі страхування, за умови ненадходження страхової премії у повному розмірі за відповідний період страхування на поточний рахунок Страховика у строки, визначені договором страхування.
    Договір страхування припиняє чинність також у разі несплати Страхувальником страхових платежів за наступні періоди страхування у строки, визначені договором страхування.

    Інформація про можливість придбати страховий продукт окремо, якщо такий продукт пропонується разом із супутнім та/або додатковим товаром, роботою або послугою, що не є страховою, як складова одного пакета або договору

    Страховий продукт не є додатковим до інших товарів, робіт або послуг, що не є страховими.

    Умови отримання знижки на страховий продукт та акційні пропозиції страховика (за наявності), уключаючи терміни їх дії

    --------

    Загальні умови страхового продукту «Страхування відповідальності під час перевезень наземним транспортним засобом (суб’єкта перевезення небезпечних вантажів)» можна переглянути за  посиланням:
    https://kniazha.ua/about/strakhovi-produkty/strakhuvannia-vidpovidalnosti-pid-chas-perevezen-nazemnym-transportnym-zasobom

  • Загальні умови страхового продукту «Страхування відповідальності під час перевезень наземним транспортним засобом», що затверджені Наказом № 140/2024 від 28.06.2024
  • Інформаційний документ про стандартний страховий продукт «Страхування відповідальності під час перевезень наземним транспортним засобом» (програма «Страхування відповідальності перевізника») згідно Загальних умов страхового продукту, що затверджені Наказом № 140/2024 від 28.06.2024
    +
    Інформація про страховий продукт

    Об’єкт страхування

    Об’єктом страхування за договором страхування є відповідальність за заподіяну шкоду потерпілій третій особі або її майну, а саме відповідальність страхувальника або особи, відповідальність якої застрахована, за заподіяну шкоду потерпілій третій особі або її майну, яка виникає відповідно до норм чинного законодавства внаслідок або під час перевезення вантажу забезпеченим транспортним засобом (по тексту – ЗТЗ).

    Страхові ризики та обмеження страхування

    Страховим ризиком за договором страхування є ризик виникнення відповідальності страхувальника (особи, відповідальність якої застрахована) за заподіяну шкоду потерпілій третій особі або її майну за  збитками/витратами, які передбачені в договорі страхування, що виникли під час перевезення вантажу ЗТЗ в результаті події, яка сталась протягом строку та у місці дії договору страхування.
    Договір страхування не може бути укладений щодо перевезення наступних вантажів (якщо інше не передбачено договором страхування): злитки дорогоцінних металів в природньому або обробленому вигляді та вироби з них;
    дорогоцінне каміння (природнє та штучне) та вироби з нього; банкноти і монети; облігації, платіжні засоби та цінні папери іншого роду; твори мистецтва, філателістичні, нумізматичні колекції, предмети антикваріату; живі тварини (в т.ч. племінні); особисті речі громадян, техніка, обладнання та меблі при переїздах (в інше приміщення, виробничий комплекс чи при зміні житла); поштові відправлення (в т.ч. кур’єрські посилки та бандеролі); хутро та вироби з нього; одяг високої моди (дизайнерський одяг); військові вантажі та вантажі подвійного використання (зброя (в т.ч. хімічна, біологічна, біохімічна, електромагнітна тощо), боєприпаси, вогненебезпечні та вибухонебезпечні пристрої, ядерні речовини тощо); вантажі, які провозяться поза митним контролем або приховуванням від митного контролю, контрабандні вантажі (вантажі незаконної торгівлі).

    Мінімальний та максимальний розмір страхової суми

    Страхова сума визначається за домовленістю між страховиком та страхувальником та встановлюється в договорі страхування з урахуванням наступного:

    • Мінімальна страхова сума: 50 000 грн
    • Максимальна страхова сума: 42 000 000 грн (допускається збільшення страхової суми за умови факультативного перестрахування).

    У договорі страхування в межах страхової суми визначаються окремі ліміти відповідальності страховика, в т.ч. за окремим страховим випадком або страховим ризиком, за окремими видами шкоди, за окремими додатковими витратами, за одним кілограмом ваги брутто вантажу тощо).

    Мінімальний та максимальний розмір страхової премії та/або страхового тарифу

    Страховий тариф: визначається залежно від обраних умов страхування та встановлюється на кожний ЗТЗ.
    Страхова премія: розраховується шляхом множення розміру страхової суми за договором страхування на страховий тариф.

    Мінімальний та максимальний розмір франшизи

    Від 0% до 30% або відповідне значення в абсолютному розмірі (грн) (безумовна).
    Конкретні розміри франшизи встановлюються в договорі страхування.

    Територія та строк дії договору страхування [уключаючи інформацію про порядок вступу його в дію та період (и) страхування (за наявності)]

    Територія (географічна зона), на яку поширюється страхове покриття за договором страхування, визначається в договорі страхування.
    Територією дії договору страхування може бути:

    • Україна – територія України, за виключенням територій, які тимчасово окуповані Російською Федерацією (тимчасово окупованих територій України); територій населених пунктів, на яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження; територій населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення (розмежування) та територій, на яких ведуться бойові дії (перелік таких територій визначається на дату події, що має ознаки страхового випадку, відповідно до законодавства); територій, на яких на дату настання події, що має ознаки страхового випадку, проводилась антитерористична операція або операція об’єднаних сил. Договором страхування також можуть бути визначені додаткові обмеження щодо покриття території України, в т.ч., які находяться ближче відповідної кількості кілометрів до територій, перелік яких наведено в цьому пункті документу. Конкретні обмеження по території України визначаються договором страхування.
    • Європа – територія європейських країн, які входять до міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена Картка» (за виключенням територій Російської Федерації та всіх її суб’єктів, Білорусі, Азербайджану, Молдови), а також територія Ватикану, князівства Ліхтенштейну, князівства Монако, республіки Сан-Марино, Швейцарської конфедерації.
    • Східні території – території Азербайджану (за виключенням територій Нагорного Карабаху), Грузії (за виключенням територій Південної Осетії та Абхазії), Молдови (за виключенням територій самопроголошеної держави Придністровська Молдавська Республіка).

    Строк дії договору страхування:

    • мінімальний строк – строк перевезення окремого вантажу;
    • максимальний строк – 1 рік.

    Винятки із страхових випадків та підстави для відмови у здійсненні страхових виплат

    • Навмисні дії страхувальника або особи, відповідальність якої застрахована, спрямовані на настання страхового випадку, крім дій, вчинених у стані крайньої необхідності або необхідної оборони, або випадків, визначених законом чи міжнародними звичаями.
    • Вчинення страхувальником або особою, відповідальність якої застрахована, умисного кримінального правопорушення, що призвело до настання страхового випадку.
    • Подання страхувальником неправдивих відомостей про об’єкт страхування, обставини, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, або про факт настання страхового випадку.
    • Одержання страхувальником (вигодонабувачем) повного відшкодування збитків від особи, яка їх заподіяла. Якщо збиток відшкодований частково, страхова виплата здійснюється з вирахуванням суми, отриманої від зазначеної особи як відшкодування збитків.
    • Несвоєчасне повідомлення страхувальником (особою, відповідальність якої застрахована) про настання страхового випадку без поважних причин або невиконання інших обов’язків, визначених договором страхування або законодавством, якщо це призвело до неможливості страховика встановити факт, причини та обставини настання страхового випадку або розмір заподіяної шкоди (збитків).
    • Наявність обставин, які є винятками із страхових випадків та обмеженнями страхування, передбаченими договором страхування.
    • Наявність інших підстав, встановлених законодавством.

     

    Вичерпний перелік випадків, що не є страховими, збитків, що не відшкодовуються страховиком, підстав для відмови у здійснені страхової виплати зазначаються в конкретному договорі страхування.

    Ліміти відповідальності страховика за окремим об’єктом страхування, страховим ризиком та/або страховим випадком, групою страхових ризиків та/або страхових випадків (за наявності), іншими складовими страхового продукту

    Визначаються договором страхування.

    Порядок розрахунку та умови здійснення страхових виплат

    Для прийняття страховиком рішення про визнання або не визнання події (випадку) страховим та для здійснення отримання страхової виплати, страховику подаються Заява про подію та документи згідно з переліком та в строки, визначені в договорі страхування.

    Конкретний перелік документів наведено в розділі 24 договору страхування.
    Порядок розрахунку страхових виплат визначено в розділі 25 договору страхування.

    Страховик приймає рішення щодо виплати або відмови у виплаті страхового відшкодування протягом 15 (п’ятнадцяти) робочих днів з дня надання страховику Заяви про подію та всіх необхідних документів.

    Страховик здійснює виплату страхового відшкодування протягом 5 (п’яти) робочих днів з дня прийняття рішення щодо виплати страхового відшкодування.

    У разі прийняття рішення про невизнання випадку страховим відмову у здійсненні страхової виплати страховик повідомляє у письмовій формі про прийняте рішення страхувальника (потерпілу третю особу, спадкоємця потерпілої третьої особи) протягом 5 (п’яти) робочих днів з дня прийняття такого рішення з обґрунтуванням підстави відмови.

    Можливі наслідки для споживача в разі невиконання ним обов’язків, визначених договором страхування, уключаючи несвоєчасне повідомлення про настання страхового випадку без поважних причин та несвоєчасну сплату страхової премії або її наступної частини

    Страховик має право відмовити у виплаті страхового відшкодування, якщо:

    • Страхувальник (особа, визначена у договорі страхування) несвоєчасно повідомив про настання страхового випадку без поважних причин або не виконав інші обов’язки, визначених договором страхування.
    • Є наявні обставини, які є винятками із страхових випадків та передбачені договором страхування.

    Вичерпний перелік випадків, що не є страховими, збитків, що не відшкодовуються страховиком, підстав для відмови у здійснені страхової виплати зазначаються в конкретному договорі страхування.
    Договір страхування не набуває чинності з дати, визначеної в договорі страхування, за умови ненадходження страхової премії у повному розмірі за відповідний період страхування на поточний рахунок Страховика у строки, визначені договором страхування.
    Договір страхування припиняє чинність також у разі несплати Страхувальником страхових платежів за наступні періоди страхування у строки, визначені договором страхування.

    Інформація про можливість придбати страховий продукт окремо, якщо такий продукт пропонується разом із супутнім та/або додатковим товаром, роботою або послугою, що не є страховою, як складова одного пакета або договору

    Страховий продукт не є додатковим до інших товарів, робіт або послуг, що не є страховими.

    Умови отримання знижки на страховий продукт та акційні пропозиції страховика (за наявності), уключаючи терміни їх дії

    --------

    Загальні умови страхового продукту «Страхування відповідальності під час перевезень наземним транспортним засобом можна переглянути за  посиланням:

    https://kniazha.ua/about/strakhovi-produkty/strakhuvannia-vidpovidalnosti-pid-chas-perevezen-nazemnym-transportnym-zasobom

 

Контакт-центр для дзвінків на території України:
0 800 501 486
цілодобово, безкоштовно
Медичний асистанс для дзвінків на території України:
0 800 212 303
цілодобово, безкоштовно
Контакт-центр для дзвінків з-за кордону:
+38 044 364 20 63
Kyivstar +38 096 244 99 11
Lifecell +38 093 244 99 11
Vodafone +38 050 244 99 11
цілодобово, тарифікація згідно з тарифами операторів
Контакт-центр у месенджерах:

Головний офіс
вул. Глибочицька, 44, м. Київ, 04050, Україна
Телефон: +380 44 207 72 72 (багатоканальний)
E-mail: reception@kniazha.ua
Пн-пт: 08:30-17:30, перерва: 13:00-14:00
Центр продажів пн-пт: 08:30-18:00
Сб, нд: - вихідний
×
Надіслати резюме
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Неверный ввод
×
Надіслати запит
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
×
×
Повідомити про порушення/неприйнятну поведінку/шахрайство
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
Введено невірно
* Обов’язкові поля
Неверный ввод
Ми збираємо cookies на цій сторінці, щоб надати вам кращий сервіс.